Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Rękawice do piaskowania

( ilość produktów: 2 )

Prace z użyciem piaskarek, powszechnie wykorzystywanych w wielu branżach, oprócz rozmaitych zalet niosą za sobą również pewne niebezpieczeństwa dla użytkowników. Stosowanie odpowiednich, wysokiej klasy materiałów BHP, jest czymś niezbędnym, chcąc oddalić ryzyko mniejszych urazów i poważniejszych wypadków podczas zajęć takich jak szlifowanie czy oczyszczanie powierzchni za pomocą piaskarki. Rękawice do piaskowania, które prezentujemy w tej kategorii produktowej sklepu Tooles, to uniwersalne akcesoria BHP wykonane z zachowaniem najwyższych standardów - ich użycie zapewni optymalną ochronę podczas pracy, nie wpływając zarazem na precyzję i wydajność działań. Zapraszamy do sprawdzenia, co przygotowaliśmy w Tooles.

Rękawice ochronne używane podczas pracy z piaskarkami muszą nie tylko zapobiegać zranieniom, wynikającym z wysokiego ciśnienia, pod jakim stosowane ścierniwo wydostaje się z urządzenia. Rękawice BHP powinny zarazem gwarantować wysoką manualność i charakteryzować się odpowiednią wygodą noszenia, niezależnie od tego, jak długo trwają dane prace. Dostępne w Tooles elastyczne rękawice do piaskowania to wykonane z wysokiej jakości materiałów elementy ochronne, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas prac z użyciem piaskarki, jak i w wielu innych sytuacjach.

Zapraszamy do poznania charakterystyki wytrzymałych i komfortowych rękawic roboczych, które można znaleźć w asortymencie naszego sklepu. Posiadamy m.in. profesjonalne rękawice do piaskarek wykonane z winylu, gumy oraz skaju o znakomitych parametrach technicznych. Oferowane rękawice do piaskowania posiadają na wewnętrznej stronie chropowatą powierzchnię, dzięki której każdy przedmiot, wykorzystywany podczas pracy, będzie stabilnie leżał w dłoni. Można u nas znaleźć również uniwersalne zimowe rękawice robocze z dzianiny bawełnianej, które doskonale sprawdzą się w warunkach obniżonej temperatury, np. zimą na placu budowy.

Kompleksowa oferta Tooles obejmuje szeroki wybór narzędzi i akcesoriów, których jakość doceniają profesjonaliści z wielu branż. Nasze rękawice robocze sprawdzą się nie tylko w pracach przy obróbce różnego rodzaju materiałów - posiadamy także rękawice ochronne, które będą wydatną pomocą w codziennych pracach w domu, przydomowym warsztacie czy ogrodzie. Zachęcamy do przeanalizowania oferty, którą prezentujemy zarówno w tej, jak i pozostałych kategoriach naszego sklepu, gdzie można znaleźć inne akcesoria BHP renomowanych marek. Zarazem zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezbędnych porad i pomożemy skompletować zamówienie.

pixel