Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Drut spawalniczy

( ilość produktów: 2 )

Drut spawalniczy to niezbędny element przy spawaniu metodą MIG/MAG i znacząco wpływa na wytrzymałość oraz jakość wykonanej spoiny. Ma to również duże znaczenie dla komfortu operatora spawarki. Przed zakupem drutu należy zwrócić uwagę na jego grubość. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że im większą średnicę ma drut, tym grubszy materiał można wspawać. Natomiast przy użyciu cienkiego drutu można uzyskać większą grubość i większą gęstość wtopienia w blachę. Wśród najczęściej wykorzystywanych drutów można wyróżnić między innymi: 

  • drut o grubości 0,8 mm – blacha o grubości maksymalnej 1 mm, 
  • drut o grubości 1,2 mm – blacha o grubości od 2 mm do 8 mm, 
  • drut o grubości 1,6 mm – blacha o grubości od 8 mm do 16 mm,
  • drut o grubości 2 mm – blacha o grubości 16 mm i większej.

W warsztatach samochodowych sprawdzają się druty spawalnicze, o grubości od 0,8 do 1,2 mm. Są tam używane głównie do spawania drobnych i niewielkich konstrukcji ze stali, np. do tłumików samochodowych, lub ogrodzeń kłutych. W naszym sklepie dostępne są sprawdzone druty spawalnicze z dodatkiem manganu oraz krzemu do spawarki migomatu o średnicy dłutu 0,8 mm i wadze 15 kg w cenie 115,49 zł wraz z kosztem dostawy, Dzięki temu możemy spawać chociażby: stale przeznaczone do kotłów, stale konstrukcyjne, blachy i stale okrętowe oraz stale węglowo-manganowe w osłonie gazów. Stosowany również przy blachach karoseryjnych. Produkt ten jest objęty dwunastomiesięczną gwarancją, jak wszystkie inne produkty dostępne w naszym sklepie na naszej stronie. Możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny, w przeciągu czternastu dni od dokonania zakupu. 

W naszym sklepie można znaleźć ponadto druty spawalnicze z dodatkiem manganu oraz krzemu do spawarki migomatu o średnicy dłutu 0,8 mm i wadze 5 kg w cenie 54,49 zł wraz z kosztem dostawy. Podobnie jak poprzedni produkt służy on do spawania między innymi stali przeznaczonych do kotłów, stali konstrukcyjnych, blach i stal okrętowych oraz stal węglowo-manganowych w osłonie gazów oraz stal galwanizowanych stosowanych do spawania bez użycia gazu osłonowego. Stosowany również przy blachach karoseryjnych. Można go stosować także do spalania cienkich blach o minimalnej granicy plastyczności mniejszej niż 420 paskali. Produkt ten jest objęty dwunastomiesięczną gwarancją, jak wszystkie inne produkty dostępne w naszym sklepie na naszej stronie internetowej. Możliwość zwrotu towaru bez podawania przyczyny, w przeciągu czternastu dni od dokonania zakupu. 

pixel