Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Smarownice, olejarki

( ilość produktów: 24 )

Chcąc uzyskać długą żywotność maszyn i urządzeń, należy pamiętać o ich należytej konserwacji. Jednym z kluczowych etapów tego rodzaju prac jest aplikacja odpowiednich substancji smarujących - smaru stałego, czyli oleju, który ogranicza tarcie, zwiększa wydajność czy chroni przed korozją. Smarownice i olejarki to urządzenia pozwalające na wygodne i skuteczne dozowanie smaru, niezbędne w warsztatach samochodowych, podczas konserwacji maszyn przemysłowych i w wielu innych sytuacjach. Wśród typów smarownic można wyróżnić m.in. urządzenia pneumatyczne podłączane do kompresora, smarownice nożne, które są wyposażone w pedał pompujący czy precyzyjne smarownice ręczne, które dobrze sprawdzą się przy dostarczaniu smaru w miejsca trudno dostępne. Poszukując sprzętu do smarowania mechanizmów z systemem kalamitek, należy także pamiętać o zwróceniu uwagi na parametry końcówki smarownicy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Tooles, w którym oferujemy zróżnicowany wybór profesjonalnych smarownic i olejarek.

W naszym sklepie można znaleźć urządzenia najwyższej jakości, które znajdą zastosowanie zarówno w pracy zawodowej, jak i w użytku hobbystycznym. Posiadamy m.in. uniwersalne smarownice nożne 3l do systemów smarowania w postaci kalamitek, wyposażone w końcówki współpracujące z większością kalamitek, gwarantujące komfort i precyzyjną pracę. W Tooles dysponujemy również smarownicami (tawotnicami) pneumatycznymi z pojemnikiem 15l, kompatybilnymi z większością kalamitek, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju profesjonalnych pracach. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych propozycji, zwracając uwagę na pojemność, długość węża czy wartość ciśnienia roboczego, co pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie.

Asortyment Tooles obejmuje również szeroki wybór ręcznych smarownic i olejarek (znanych również jako olejnice oraz pompki do oleju). Można u nas znaleźć m.in. stalowe smarownice 0,4l czy wzmocnione smarownice 600ml o dużej sile tłoczenia, a także specjalistyczne artykuły, jak np. smarownice do pilarek czy smarownice pneumatyczno-ręczne.

W Tooles przygotowaliśmy nie tylko precyzyjne smarownice i olejarki, np. oliwiarka z wężykiem 350l wyposażona w sitko antyzanieczyszczeniowe, ale także zestawy kalamitek (smarowniczek) o różnych gwintach (M6, M8, M10) i wiele innych narzędzi i akcesoriów, niezbędnych w warsztacie, zakładzie przemysłowym czy przydomowym garażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Tooles, a w razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji.  

pixel