Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Aparatura pomiarowa

( ilość produktów: 18 )

Aparatura pomiarowa jest niezbędna w każdym warsztacie czy gospodarstwie rolnym, jak i również przydaje się w domowym zaciszu. Pozwala na wykonanie dokładnych pomiarów. Do aparatury pomiarowej zaliczamy m.in. poziomice laserowe, wykrywacze kabli, metalu lub drewna czy liczniki poboru prądu.

Poziomica laserowa wyjątkowo ułatwia wszelkie prace remontowe. Jest narzędziem, które zdecydowanie warto mieć, a jego popularność stale wzrasta. Laser umożliwia szybkie i proste wyznaczanie poziomu, krzyża lub punktu. Dodatkowymi plusami tego urządzenia są: odporność na wodę i kurz, opcja samopoziomowania oraz sygnalizowanie miganiem lasera przy pracy poza zakresem czterech stopni. Jeśli musimy zawiesić obraz czy położyć kafelki będzie ona nieocenioną pomocą.

Wykrywacz kabli jest przydatnym urządzeniem, dzięki któremu można namierzyć elementy metalowe, drewniane belki, przewody pod napięciem skrywające się w ścianach czy zabudowach. Jest nieskomplikowanym narzędziem, które znacznie ułatwia pracę. Dodatkowo z chirurgiczną precyzją pokaże, gdzie są szukane rzeczy. Detektor cechuje proste i wygodne użytkowanie, a znalezienie kabli, metali czy drewna zasygnalizuje nam dźwiękiem. Kolejnym atutem jest wyjątkowo profesjonalne wykonanie oraz niewielkie rozmiary, dzięki czemu jego solidność i uniwersalność sprawdzą się każdych warunkach.

Licznik poboru prądu pozwoli na sprawne wykonanie pomiaru napięcia, natężenia, jak i również obciążenia prądu elektrycznego podłączonego urządzenia. Dzięki temu urządzeniu dowiemy się, które urządzenie w naszym gospodarstwie jest nieekonomiczne. Taka wiedza ułatwi wprowadzenie planu oszczędzania oraz zredukowanie kosztów prądu.

Poziomica laserowa z miarką o różnej długości – od 150 cm do 250 cm. To niepozorne urządzenie pozwoli na wyznaczenie płaszczyzny pionowej, poziomej, skośnej oraz kąta prostego. Co więcej, narzędzia dostępne w naszej ofercie umożliwiają pracę nie tylko w dzień, ale również po zmierzchu – im otoczenie robi się ciemniejszy, tym zasięg i widoczność lasera się zwiększa.

Watomierze dostępne w naszym asortymencie pozwolą dokonać pomiaru natężenia oraz obciążenia prądu elektrycznego danego urządzenia. Urządzenie nie tylko wyświetli aktualne obciążenie gniazdka jak i zapisze sumę zużytej energii oraz całkowity czas pracy, oraz opłaty za energię (po ówczesnym zdefiniowaniu stawki). Jest to niesamowicie przydatne narzędzie, które pomoże w sprawdzeniu ekonomiczności mierzonych sprzętów oraz stworzeniu planu oszczędzania i zredukowaniu wydatków na prąd.

pixel