Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do kotłów i pieców

( ilość produktów: 6 )

Akcesoria do kotłów i pieców pozwalają na skuteczne wykorzystanie ich możliwości w każdej instalacji grzewczej. Przykładem są termostaty pokojowe, przy pomocy których można regulować wysokość temperatury w poszczególnych pomieszczeniach w układach ogrzewania. 

Nowoczesne, inteligentne termostaty posiadają wbudowane programy służące do wskazania odpowiedniej temperatury, w zależności od tego czy w danym pomieszczeniu w określonym czasie przebywają lokatorzy. Pozwala to lepiej kontrolować stopień zużycia energii, co obniża jej koszty. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości termostaty pokojowe, przeznaczone zarówno do układów wyposażonych w grzejniki, jak i do ogrzewania podłogowego. 

Termostaty są całkowicie intuicyjne i bardzo łatwe w użyciu dzięki dużym, czytelnym wyświetlaczom pokazującym temperaturę ustawioną oraz zmierzoną, a także czas. Posiadają możliwość programowania określonych cykli na każdy dzień, nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Urządzenia są wyposażone w czujnik powietrza i łączą się bezprzewodowo ze sterownikiem podłączonym bezpośrednio do pieca, a w niektórych przypadkach mogą być także sterowane zdalnie przy użyciu smartfona, co zapewnia jeszcze większą wygodę ich obsługi. Posiadają szeroki zakres regulacji temperatury i wysoki stopień czułości. 

Kompaktowe termostaty pokojowe nie zajmują dużo miejsca i pozwalają zarówno na instalowanie ich na ścianie czy innej powierzchni, jak i postawienie na specjalnych nóżkach dołączonych do produktu w zestawie. Ich elegancki, stylowy wygląd sprawia zaś, że idealnie dopasują się do wystroju każdego wnętrza. 

Termostaty to takie akcesoria do kotłów i pieców, które są niezbędne dla oszczędności niezależnie od rodzaju zastosowanego w budynku ogrzewania. Wysokiej klasy regulatory temperatury dostępne w naszym sklepie pozwalają zadbać o domowy budżet również dzięki wyposażeniu ich w tryb otwartego okna (OWD), który przy pomocy wbudowanych czujników automatycznie wykrywa nagły spadek temperatury powodowany zwykle zostawieniem otwartego okna lub drzwi bez wyłączenia ogrzewania. Przy włączonej detekcji otwartego okna urządzenie w takiej sytuacji samo wyłączy się na 30 minut. 

Najwyższej jakości termostaty pokojowe są dostępne w naszym sklepie w sprzedaży wysyłkowej w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia. Przy bieżącej dostępności towaru dostawa następuje w ciągu jednego lub dwóch dni. 

pixel