Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Szlifierki

( ilość produktów: 33 )

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą z kategorii szlifierki i polerki. Znajdziesz u nas narzędzia oraz części dodatkowe do nich m.in. osłony przeciwpyłowe, wymienne nakrętki, a także taśmy szlifierskie.

Szlifierki i polerki – niezawodne narzędzia do wygładzania

Oferujemy szlifierki pneumatyczne oscylacyjne o uniwersalnym zastosowaniu. Stanowią nie tylko podstawowe wyposażenie warsztatów, ale znajdują również szereg zastosowań w warunkach domowych np. przy remoncie. W zakładzie pracy będą pomocne przy wygładzaniu szpachli na blasze oraz przy produktach stolarskich. Polecamy również polerki z regulowaną prędkością obrotową z systemem szybkiej wymiany szczotek węglowych. Narzędzia do polerowania polecamy do zakładów kamieniarskich i lakierniczych, a także do samodzielnego stosowania przy remontach domu np. polerowania schodów kamiennych.

Szlifierki i polerki – części wymienne

Elementy w szlifierkach i polerkach, które ulegają zużyciu, możesz wymienić na nowe, korzystając z naszej oferty. Posiadamy taśmy szlifierskie charakteryzujące się zarówno ponadprzeciętną odpornością na zrywanie, jak i wysoką wydajnością szlifowania materiałów z drewna, metalu nieżelaznego oraz tworzyw sztucznych.

pixel