Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do gniazda zapalniczki

( ilość produktów: 2 )

Pierwotnie, zapalniczka samochodowa służyła tylko do podpalania papierosów. Z czasem jednak zyskała również nowe funkcje. Dużą popularnością, cieszy się wykorzystanie zapalniczki samochodowej jako ładowarki do telefonu lub nawigacji satelitarnej. Pod gniazdo można podpiąć nawet matę podgrzewaną. Sam mechanizm działania zapalniczki jest dosyć prosty. W celu uruchomienia zapalniczki samochodowej, naciskamy ją i przez chwilę czekamy. Aktywuje to akumulator urządzenia, nagrzewający jego element grzewczy za pomocą energii elektrycznej.

W naszym asortymencie posiadamy najwyższej jakości akcesoria do gniazda zapalniczki. Zostały one wykonane z trwałych i solidnych materiałów, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak, aby nasze produkty służyły Ci przez długie lata. Każdy towar posiada obszerny opis, dzięki czemu sprawdzisz, czy towar będzie pasował do Twojego auta. Opisy produktów opatrzone są wieloma zdjęciami, dokładnie prezentującymi towar z każdej strony. W sprzedaży posiadamy trójnik rozgałęziacz gniazda zapalniczki oraz nagrzewnicę samochodową. Oba produkty posiadają łatwe mocowanie - możemy je przytwierdzić za pomocą uchwytu na śrubki, w przypadku trójnika mamy do dyspozycji również uchwyt.

Trójnik pozwala na podłączenie aż dwóch urządzeń jednocześnie i jest przeznaczony do samochodów z zasilaniem 12 V i 24 V. Dodatkowym atutem jest mocne USB 5 V 1A z tyłu obudowy. Produkt posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa do sprzedaży w Unii Europejskiej E4 oraz CE. Elegancki czarny kolor trójnika do gniazda zapalniczki sprawia, że będzie idealnym dopełnieniem wnętrza każdego auta. 

Nagrzewnica samochodowa z kolei, dedykowana jest gniazdkom zapalniczki o zasilaniu 12V, natomiast jej moc wynosi 150W. Ryzyko szybkiego rozładownia akumulatora jest więc bardzo niskie. Urządzenie posiada funkcję zarówno grzania, jak i chłodzenia. To właśnie dzięki temu nagrzewnica samochodowa jest idealna na każdą porę roku. Chłodzi upalnym latem i ogrzewa mroźną zimą. Sprawdza się również przy mocno zaparowanych czy oblodzonych szybach, poprawiając widoczność.

Wchodząc w kategorię do gniazda zapalniczki, możesz wybrać nie tylko liczbę, ale również kolejność wyświetlania towarów na stronie. Posiadasz także opcję zmiany widoku. Gwarantujemy bezpieczne zakupy w przystępnej cenie. Do dyspozycji jest 14 dni na zwrot bez konieczności podania przyczyny. Wszystkie akcesoria do gniazda zapalniczki są objęte 12-miesięczną gwarancją.

pixel