Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Hydraulika

( ilość produktów: 24 )

W kategorii hydraulika znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne dla hydraulika oraz do wszelkiego typu własnych prac hydraulicznych - takich jak chociażby wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji gazowej i grzewczej, naprawa rur, montaż sprzętu łazienkowego (wanien, umywalek, kabin natryskowych, bidetów), demontaż instalacji, wymiana uszczelek, montaż zaworów czy odpowietrzanie i udrożnianie kanalizacji.

Wśród sprzętu oferujemy różnego typu klucze hydrauliczne do rur renomowanych marek. Sprawdzą się znakomicie przy wszelkiego typu pracach hydraulicznych i ślusarskich, na przykład podczas odkręcania rur, kształtek, zaworów czy śrub. Każde z dostępnych w naszym sklepie narzędzi wykonane zostało z mocnej stali chromowo-wanadowej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz odporność na korozje i uszkodzenia mechaniczne. Sprzęt dodatkowo poddany został procesowi hartownia i wyposażony w antypoślizgowe uchwyty, co gwarantuje trwałość produktów oraz bezpieczeństwo użytkownika. Kupisz tutaj między innymi klucze 8'' (200 mm), 10'' (250 mm), 12'' (300 mm), 18'' (457 mm), 36'' (77 mm), 14'' (350 mm) oraz 36'' (77 mm). 

W niniejszej kategorii znajdziesz również kalibratory hydrauliczne z fazownikiem. Te kalibratory do rur sprawdzą się idealnie do rur wielowarstwowych typu PEX oraz PERT. Będą przydatne zwłaszcza podczas zakładania instalacji grzewczej czy wodno-kanalizacyjnej. Nadaje się do rur o średnicy 16 mm, 20 mm lub 25 mm. Dołączone do kalibratora nożyki pozwolą w odpowiedni sposób fazować rurę, dzięki czemu złączki będą z łatwością nakładać się na powierzchnię rury i staną się stabilnym połączeniem w obrębie instalacji.

Pośród narzędzi kupisz także klucz stopniowy do śrubunków z grzechotką. Wyposażony w pięciostopniowy klucz o rozmiarach 3/8" (9,6 mm), 29/68" (11,6 mm), 1/2" (12,6 mm), 21/32" (16,4 mm) oraz 27/32" (21 mm) nada się do różnego typu prac hydraulicznych. Wykonany z solidnej stali CRV gwarantuje wytrzymałość i wysoką jakość. Dołączona grzechotka 1/2'' posiada mechanizm grzechotkowy z trzydziestoma zębami opartymi na mocnej i trwałej konstrukcji. Dzięki antypoślizgowej rękojeści zapewnia stabilny chwyt i zwiększa komfort użytkowania. Budowa przelotowa oparta na napędzie 1/2'' pozwala na swobodną zmianę kierunku pracy poprzez obrót o 180 stopni.

pixel