Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy fotowoltaiczne

( ilość produktów: 41 )

Panele fotowoltaiczne to coś, co od pewnego czasu możemy znaleźć na dachach wielu polskich domów. Dzięki nim pozyskujemy energię z promieni słonecznych, na czym zyskuje nie tylko ekosystem, ale i nasze portfele. Innym plusem fotowoltaiki jest również jej wielozadaniowość i mobilność. Jej zadanie nie ogranicza się bowiem wyłącznie do montażu jako instalacja przydomowa. Zestawy fotowoltaiczne to coś, co może nabyć każdy i używać nie tylko w miejscu zamieszkania, ale i np. zabrać na kamping. Panel solarny na przyczepie dziś już nikogo nie dziwi. 

 
Zestawy fotowoltaiczne umożliwiają montaż pojedynczych instalacji na wszelkiego rodzaju kamperach czy domkach letniskowych. To niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ panele zapewniają nam darmowy prąd - potrzebujemy jedynie słońca. Zestawy fotowoltaiczne to niezbyt rozbudowane konstrukcje, które nie potrzebują do działania skomplikowanych mechanik i podłączeń. Dzięki temu istnieje możliwość montowania małych instalacji, które umożliwiają podłączenie przetwornika i zasilanie kilku urządzeń elektrycznych. 

Na różnego rodzaju wyjazdach docenimy także przenośny zestaw zasilania słonecznego, dzięki któremu bez problemu naładujemy np. telefon czy żarówki typu LED. Zestawy solarne umożliwią nam także ładowanie akumulatora. 
 
Innym, szczególnie popularnym, zastosowaniem paneli solarnych jest zasilanie oświetlenia wokół domu. To nie tylko proste lampki, które "ładują się" w ciągu dnia, by świecić po zmroku, ale i zestawy fotowoltaiczne złożone z naświetlacza LED z czujnikiem ruchu, zasilanego panelem solarnym. To dobry sposób na oświetlenie np. drzwi wejściowych do domu. 

W naszym sklepie dostępne są zestawy solarne do różnych zastosowań. Oferujemy zarówno modele o mocy 100W, jak i takie o mocy 150W. W skład każdego kompletu wchodzi sam panel, jak i regulator napięcia, który dba o przetwarzanie energii. Oprócz regulacji posiada on również zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i szereg możliwości regulacyjnych. 

pixel