Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Tarcze do polerowania

( ilość produktów: 10 )

Polerowanie stanowi często finalny etap obróbki różnego rodzaju materiałów. Filc polerski czy gąbka polerska to narzędzia niezbędne w warsztacie samochodowym czy salonie lakierniczym, w zakładzie stolarskim, szlifierskim i w wielu innych miejscach. Polerowanie jest działaniem wymagającym zastosowania środków, które zarówno skutecznie usuną wszelkie niedoskonałości, jak i nie uszkodzą przy tym polerowanej powierzchni. Dostępne w naszym sklepie akcesoria polerskie, takie jak tarcze do polerowania czy gąbki, to wykonane z odpowiednich materiałów narzędzia, kompatybilne ze szlifierkami czy wiertarkami różnego typu, umożliwiające szeroki zakres działań. 

Filc polerski służy dokładnemu i precyzyjnemu polerowaniu różnych typów powierzchni, np. stalowych, aluminiowych czy drewnianych. Wykonany z profesjonalnego filcu technicznego krążek mocuje się np. do tarczy szlifierki kątowej czy wiertarki, za pomocą specjalnego rzepa. Filc polerski na dysk jest uniwersalnym akcesorium - może służyć zarówno do polerowania większych powierzchni, jak i do wykańczania mniejszych elementów, przy pracy na sucho lub z pastą polerską. W naszym sklepie oferujemy m.in. filce polerskie 125 mm produkcji GEKO czy Falon-Tech, które są kompatybilne z elektronarzędziami różnych firm. 

Profesjonalne tarcze polerskie pozwalają dokładnie wypolerować powierzchnię i usunąć - w zależności od specyfikacji danej tarczy - nawet grube warstwy starego lakieru czy duże nierówności i szorstkość drewna. W naszym sklepie znaleźć można m.in. nowoczesną tarczę polerską filcową, wykonaną z włókna szklanego i ułożonych schodkowo, filcowych listków, jak i inne uniwersalne  akcesoria do polerowania. Szukając określonego produktu, należy zwrócić uwagę na charakter obrabianego materiału i stosowną do niego gradację materiału polerskiego. W przypadku jakichkolwiek pytań - np. prośby o pomoc w wyborze odpowiedniego narzędzia - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez email. 

W ofercie sklepu Tooles można znaleźć także narzędzia polerskie nieodzowne w pracach lakierniczych czy szlifierskich, takie jak gąbki polerskie, a wśród nich gąbki polerskie stożkowe o różnych wymiarach, umożliwiające polerowanie nawet trudno dostępnych elementów. Gąbki polerskie, mocowane do elektronarzędzi dzięki specjalnym gwintom, pozwalają na bardziej efektywne rozprowadzenie pasty polerskiej; wzmacniają estetykę polerowania i jego trwałość. Zestaw gąbek stożkowych stanowi świetną pomoc przy trudniejszych pracach z mniejszymi i specyficznymi elementami, jak np. klamki czy wnętrza felg. 

pixel