Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Podpory

( ilość produktów: 9 )

Teleskopowe podpory zapewniają wsparcie dla poziomowania i stabilizacji belek stropowych i legarów podczas budowy oraz napraw. Teleskopowy styl z wyjmowanymi szpilkami pozwala odpowiednio ustawić podporę, aby ułatwić jej demontaż. Końcówka zawiera śrubę i drążek do regulacji wysokości. Podpora jest stabilna i trwała dzięki spawanej konstrukcji stalowej. 

Podpora teleskopowa to także praktyczna pomoc przy montażu płyt sufitowych i ściennych, naprawie powierzchni klejonych i podobnych pracach. Dzięki regulowanej wysokości, jej długość można dopasować do swoich potrzeb. Posiada gumowe, antypoślizgowe nóżki, chroniące materiał przed uszkodzeniami. Specjalny zamek zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. 

Teleskopowe ramię wsporcze to wspornik do montażu np. kamery z miseczką 4″, zapewniającą dużą powierzchnię styku. Zwiększona stabilność i wszechstronność zapewniają wsparcie aparatu za pomocą teleskopowego ramienia wsporczego. Możesz wysunąć teleskopowe ramię wsporcze, uzyskując w ten sposób większy zasięg. Obrót o 360 stopni wzdłuż osi pionowej i poziomej jest możliwy dzięki obrotowemu ramieniu. Kubek możesz postawić na stabilnej powierzchni lub oprzeć na talii, biodrze lub udzie. Aby zwiększyć stabilność, możesz również umieścić kubek na ziemi lub pobliskiej ścianie. Nasze podpory pozwalają na łatwe mocowanie i zdejmowanie przyssawki, która zapewnia wszechstronność teleskopowego ramienia nośnego. Wyjęcie kubka pozwala na użycie ramienia do podparcia akcesoriów takich jak mikrofon czy lampka kamery. Sprężyna umieszczona wewnątrz podpory umożliwia odchylanie w górę i w dół, a ponadto pozwala na stabilizację obrazu wykonywanego w ruchu. 

Teleskopowe ramię podporowe z blokiem to narzędzie wspierające o zmiennej długości, zaprojektowane w celu stabilizacji przyponu ramiennego przy jednoczesnym utrzymaniu mobilności użytkownika. Urządzenie składa się z aluminiowego ramienia teleskopowego, pręta blokującego i wielofunkcyjnej podstawy, którą można niezależnie dopasować do preferencji użytkownika. Można go regulować w dwóch punktach, od minimalnej długości. Górny koniec pręta jest zakończony regulowanym przegubem z jednym pokrętłem, który podtrzymuje i ustawia obrabiany aluminiowy blok pręta - punkty mocowania dla przyponu montowanego na ramieniu. U podstawy ramienia znajduje się wewnętrzna sprężyna, zaprojektowana w celu zapewnienia dodatkowej kontroli podczas przechylania w pionie, umożliwiając użytkownikowi uchwycenie bardziej stabilnego obrazu w ruchu.  

pixel