Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Stołowe

( ilość produktów: 1 )

Szlifierki stołowe to elektronarzędzia o wielorakich zastosowaniach. Z jednej strony, przy pomocy odpowiedniej szlifierki można wykonywać rozmaite prace związane z obróbką materiałów takich jak drewno, plastik, czy różnego rodzaju metale - np. szlifowanie czy polerowanie. Zarazem szlifierka dwutarczowa o stosownej mocy znajdzie zastosowanie jako ostrzałka do wielu narzędzi czy elementów roboczych użytkowanych maszyn (np. ostrzy kosiarek). Dostępne w sklepie Tooles szlifierki stołowe to niezawodne urządzenia o zróżnicowanych parametrach, które doskonale sprawdzą się zarówno w rękach fachowców, jak i w użyciu amatorskim.

Przydomowe warsztaty, hale produkcyjne, zakłady stolarskie - w tych i wielu innych miejscach szlifierki stołowe stanowią niezbędny element wyposażenia. Urządzenia te muszą charakteryzować się bezawaryjnością, zapewniającą ciągłość pracy, a także gwarantować wysoką precyzję działań, co szczególnie istotne w przypadku mniejszych prac (np. ostrzenie czy usuwanie lakieru). Wybór wysokiej klasy szlifierki stołowej to również recepta na zachowanie bezpieczeństwa podczas pracy. W Tooles przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń, które w pełni odpowiadają powyższym wytycznym.

Wybór szlifierki kątowej powinien przebiegać pod kątem specyfiki zadań, do jakich ma zostać przeznaczona. Analizując parametry poszczególnych szlifierek stołowych w Tooles, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę m.in. moc silnika (szlifierka o wyższej mocy pozwala na pracę z twardszymi materiałami) oraz prędkość obrotową. Bardzo  istotny jest również rozmiar i specyfika tarcz szlifierskich czy dodatkowe akcesoria - w naszym sklepie można znaleźć np. szlifierkę dwutarczową (kamień szlifierski gruboziarnisty i drobnoziarnisty) 1800W 200 mm z kompletem osłon, którą można bez problemu zamocować do stołu szlifierskiego.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia asortymentu, który przygotowaliśmy w Tooles. W kompleksowej ofercie znajdują się urządzenia pozwalające na wysoką precyzję pracy - np. szlifierka równoległa 1500W 150 mm z nóżkami antywibracyjnymi i specjalną przystawką, czy uniwersalna szlifierka 1500W z dwoma kamieniami szlifierskimi, do pracy na sucho i na mokro (wyposażona m.in. w korytko z korkiem, umożliwiającym szybkie i wygodne spuszczenie wody). Zachęcamy do przyjrzenia się specyfikacji poszczególnych szlifierek stołowych, jakimi dysponujemy w Tooles, co z pewnością pozwoli znaleźć optymalne urządzenie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania - pozostajemy do dyspozycji i czekamy na kontakt.

pixel