Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Listwy magnetyczne

( ilość produktów: 5 )

Równie istotne, co wyposażenie garażu, jest jego organizacja i uporządkowanie - przekłada się to wprost na efektywność pracy. Nieład niekorzystnie wpływa na koncentrację i tempo wykonywania czynności. Każdy majsterkowicz zna problem usilnego poszukiwania niezbędnego akcesorium, wśród całej masy innych przedmiotów - szczególnie dotyczy to narzędzi mniejszych rozmiarów. Jest to wyjątkowo dotkliwe wtedy, kiedy zależy nam na czasie. Listwy magnetyczne do narzędzi to proste rozwiązanie tego zmartwienia. 

Listwa magnetyczna to wykonany ze stali profil, którego wnętrze wypełnione jest magnesem. Pozwala ona na wyeksponowanie tych akcesoriów, które używane są najczęściej, a także podzielenie ich na konkretne kategorie. Idealnie sprawdzi się do przechowywania: 

  • kluczy,
  • młotków,
  • śrubokrętów,
  • szczypiec.

Nasadka magnetyczna zapewnia wygodę i więcej przestrzeni do zagospodarowania.

W ofercie naszego sklepu znajdują się magnetyczne listwy, cechujące się wysoką jakością oraz wytrzymałością, o różnych wymiarach i zróżnicowanym poziomie udźwigu. Dzięki temu możliwe jest dobranie konkretnego produktu do indywidualnych oczekiwań i wizji zagospodarowania przestrzeni. Niezależnie od tego, czy miejscem majsterkowania jest skromny garaż, czy duży warsztat, możliwe jest dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Listwy sprzedawane są zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. 

Zestawy zawierają trzy długości listew, ta opcja świetnie sprawdzi się przy posiadaniu dużej liczby narzędzi, o różnych rozmiarach i wadze. Wspólny wariant kolorystyczny sprawi, że listwy będą się idealnie ze sobą komponowały. Prostota konstrukcji przekłada się na łatwość montażu - do każdego produktu dołączane są także elementy mocujące, dzięki czemu nie trzeba zaopatrywać się w nie na własną rękę. Istnieje możliwość przytwierdzenia listwy do ściany wykonanej z materiałów, takich jak: cegła, drewno czy płyta gipsowa. Wyjątkowo mocny magnes gwarantuje, że narzędzia pozostają w miejscu, bez niebezpieczeństwa upadku.

pixel