Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Oświetlenie

( ilość produktów: 4 )

Lampy do off-road przeznaczone są do pojazdów wyczynowych, z napędem na cztery koła, np. quadów czy kamperów. Oświetlenie off-road, odgrywa ważną rolę dla rajdowców, ale również dla entuzjastów biwakowania, którzy spędzają wolny czas w niestandardowych warunkach, często w odległych miejscach, po zapadnięciu zmroku. 

Lampy terenowe doskonale oświetlają teren na duże odległości, przy czym jednak to, co znajduje się wokół pozostaje w ciemności. Warto w nie wyposażyć swojego off-roadera, bo dzięki nim można bardzo dobrze oświetlić teren znajdujący się bezpośrednio przed pojazdem. Istnieje także drugi rodzaj oświetlenia - to lampy robocze, które charakteryzują się wiązką światła rozproszoną. W przeciwieństwie do wcześniej wspomnianych lamp, pozwalają one oświetlić duży obszar nie tylko przed pojazdem, ale również wokół niego. Pozwoli to przykładowo sprawniej dokonać w ciemności zmiany koła. Lampy LED off-road dostępne są mniejsze niż tradycyjne żarówki halogenowe, a także znacznie wydajniejsze i trwalsze. Dzięki większej wytrzymałości są odporne na uderzenia i potrząsanie, co jest cechą niezwykle istotną podczas jazdy w terenie. Trasa bywa trudna, wyboista, a nieraz również błotnista. W takich warunkach łatwo uszkodzić lampy w aucie. Terenowa lampa LED nawet w takich okolicznościach z pewnością nie zawiedzie użytkownika. 

Wśród produktów, które można zakupić w tej kategorii znajdują się lampy robocze oraz wiązki instalacyjne do lamp roboczych i paneli. Robocza lampa LED to wspaniała alternatywa dla halogenowych, a także żarowych źródeł światła. Wykazuje ona większą trwałość od innych lamp, na dodatek pozwala na większe oszczędności. Często daje też więcej światła. Lampa robocza LED lepiej znosi zmiany temperatury wstrząsy i drgania. Takie lampy zastosować można w samochodach terenowych, jachtach i łodziach. Mogą one również posłużyć jako oświetlenie robocze przed garażem lub w samochodach ciężarowych i autokarach. Z powodzeniem można je stosować w różnego typu maszynach górniczych, rolniczych i budowlanych.  

Lampy dostępne są w zestawach, do których dołączono uchwyty montażowe oraz komplety śrub, pozwalające na ich montaż. Wiązki instalacyjne natomiast pozwalają zamontować lampy robocze i panele ledowe. Przy ich pomocy zamontować można wiele różnych lamp, zarówno serii standard, jak i premium. Sprzedawane w naszym sklepie wiązki wyposażone są w bezpieczniki, wyłączniki i przekaźniki.  

pixel