Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Podkaszarki elektryczne

( ilość produktów: 1 )

Każdy, kto chce posiadać piękny ogród, powinien zwracać szczególną uwagę na właściwą pielęgnację nie tylko krzewów i drzew, ale również trawników. Do istotnych czynności związanych z utrzymywaniem właściwego stanu trawy w ogrodzie, zalicza się koszenie. Standardowe kosiarki są w stanie przycinać trawę na dużych powierzchniach, jednak oprócz nich, konieczne jest zainwestowanie w podkaszarki elektryczne, które działają w sposób nieszkodliwy dla środowiska. Urządzenia takie skutecznie koszą trawę w miejscach, które są trudno dostępne dla standardowych kosiarek.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości podkaszarki elektryczne znanych i renomowanych producentów. Nadają się one do stosowania w większych oraz mniejszych ogrodach o zróżnicowanym stopniu zarośnięcia. Dzięki specjalnym uchwytom, urządzenia takie obsługuje się wygodnie i można łatwo likwidować trawę przy płocie, drzewach, meblach ogrodowych i w innych miejscach tego typu. Zadbanie o trudno dostępne miejsca jest istotne dla zachowania jednolitego, estetycznego wyglądu całego trawnika.

Podkaszarki elektryczne są urządzeniami, które wymagają stałego podłączenia do sieci elektrycznej. Zwykle posiadają one długie przewody, które dodatkowo można zwiększać korzystając z przedłużaczy. Do najważniejszych atutów nowoczesnych podkaszarek elektrycznych zalicza się niski poziom hałasu oraz niska masa własna zapewniająca wygodne przenoszenie i użytkowanie. Kolejną istotną zaletą takiego sprzętu jest długi okres żywotności i możliwość wielogodzinnego pielęgnowania trawnika w trudno dostępnych miejscach i na nierównościach.

Do standardowej pielęgnacji trawy w ogrodach oraz na przydomowych posesjach, wystarczą elektryczne podkaszarki posiadające moc na poziomie 400-600 W. Urządzenia o wyższych parametrach są z kolei idealne do bardziej zaawansowanych prac. Bardzo dobrym pomysłem jest wybór urządzenia, które posiada możliwość regulowania wysokości koszenia.

Stosowanie podkaszarek renomowanych producentów pozwala na skuteczną pielęgnację różnych trawników z dużą ilością przeszkód, nierówności i innych trudno dostępnych miejsc. Godne uwagi są przede wszystkim elementy wyposażenia, które nie tylko pracują w sposób wydajny i skutecznie likwidują nawet bardzo gęstą trawę oraz chwasty, ale również jednocześnie nie pobierają zbyt wiele prądu, działając w ten sposób bardzo oszczędnie. Przy wyborze podkaszarki do ogrodu lub na działkę, należy kierować się również jakością i trwałością materiałów, z jakich dane urządzenie zostało wykonane.

pixel