Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wyciągarki elektryczne

( ilość produktów: 28 )

Wyciągarki elektryczne to coś, co przyda się nie tylko na lawecie. To obowiązkowe wyposażenie dla wielbicieli off-roadu, które może im pomóc w wielu sytuacjach. 

Wyciągarki elektryczne oferowane w naszym sklepie doskonale sprawdzą się do wyciągania quadów, samochodów terenowych oraz innych pojazdów. Dzięki nim nie będziemy musieli siłować się z zatopionym pojazdem, oferowane przez nas sprzęty poradzą sobie w każdych warunkach, a bogata oferta modeli pozwoli na dopasowanie udźwigu do twoich potrzeb. Oferowane wyciągarki elektryczne posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed przeciążeniem czy mechanizmy, które sprawią, że wszystkie elementy pozostaną na swoim miejscu. Do większości wyciągarek zalecany jest akumulator min. 650CCA, są sterowane za pomocą pilota przewodowego, jak i bezprzewodowego (wtedy zasięg działania jest zdecydowanie większy). 

W sklepie dostępne są wyciągarki elektryczne o różnych parametrach, z linkami stalowymi lub syntetycznymi o różnej długości, zróżnicowana jest także moc oferowanych przez nas sprzętów. Znajdziesz zarówno takie do lawety, jak i do samochodu terenowego czy wyciagarki elektryczne do quada. Te do quadów są zdecydowanie lżejsze (mają około 10 kg, podczas gdy te samochodowe mają ok. 40 kg), jednak mają również mniejszy uciąg (1360 kg, a wyciągarki elektryczne do samochodów kilka razy więcej). Posiadają one również krótszą linę. Jeśli jeździsz quadem wystarczy przeznaczona do tego pojazdu wyciągarka, ale jeśli wybierasz różne pojazdy, zdecyduj się na model wyciągarki o większych parametrach. 

Na co zwracać uwagę, wybierając wyciągarkę? Przede wszystkim, miej na uwadze rodzaj pojazdu, który będziesz za jej pomocą wyciągał. Zwróć uwagę na uciąg, długość linki (i to z czego jest wykonana), a także moc akumulatora, potrzebnego do uruchomienia sprzętu. Wodoszczelność jest atutem, podobnie jak wszystkie możliwe zabezpieczenia, które sprawią, że nie będziemy się martwić, że w czasie wyciągania pojazdu coś pójdzie nie tak. 

Wyciągarki elektryczne zrobione są z bardzo wytrzymałych na uszkodzenia materiałów, posiadają trwałe obudowy oraz są bardzo łatwe w montażu i obsłudze. Są wydajne i niezawodne w obsłudze, pomogą nie tylko tobie, ale i być może innym osobom, które spotkasz w czasie jazdy terenowej. Jeśli lubisz off-road, wyciągarka elektryczna będzie lepszym wyborem od tej ręcznej, którą może ci być ciężko użyć. 

Do zabezpieczenia sprzętu polecamy pokrowiec ochronny na wyciągarkę, które ochronią ją nie tylko przed kurzem, ale także przed błotem czy deszczem. 

pixel