Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do alternatorów

( ilość produktów: 6 )

Alternator jest urządzeniem pełniącym jedną z kluczowych ról dla prawidłowego działania instalacji elektrycznej w samochodzie. Odpowiadając za ładowanie akumulatora samochodowego, to alternator ostatecznie odpowiedzialny jest za takie podstawowe funkcje jak sprawny zapłon. W związku z tym urządzenie to, silnie eksploatowane, wymaga systematycznych napraw czy wymiany. Do przeprowadzenia prac warsztatowych służą różne akcesoria, a podstawowe z nich to profesjonalne klucze do alternatorów. Specyfika sposobu montażu alternatorów wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi - w sklepie Tooles przygotowaliśmy pełną gamę kluczy do alternatorów, pozwalającą na sprawny demontaż i montaż alternatorów w samochodach różnych marek, m.in. Volkswagen, BMW, Audi, Fiat, Ford i wiele innych. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie, gdzie prezentujemy najwyższej jakości klucze do alternatorów, które będą służyć latami zarówno profesjonalnym mechanikom, jak i osobom, które wolą samodzielnie wykonać pewne prace naprawcze. 

Z uwagi na sposób montażu alternatora samochodowego, zależny m.in. od określonej marki, podczas prac na tym obszarze niezbędne stają się różne rodzaje kluczy do alternatorównp. klucze trzpieniowe czy klucze płasko-oczkoweW sklepie Tooles oferujemy m.in. zamknięte w funkcjonalnej walizce wieloelementowe komplety, zawierające np. różnej długości klucze M10 z nasadką, klucze M8 i H8 oraz zestawy nasadek różnego rodzaju - w tym z bolcami. 

W asortymencie posiadamy również zestawy, w których można znaleźć klucze trzpieniowe z zębami do sprzęgła typu Bosch, komplet bitów 6-kątnych 75 mm (bity splinetorx czy hex) i adaptery. Aby dowiedzieć się, co jeszcze znajduje się w zestawach, jakimi dysponujemy w Tooles, wystarczy tylko poznać specyfikację poszczególnych artykułów. 

Klucze do alternatorów, które można zakupić w Tooles, to solidne narzędzia wykonane z najwyższej jakości materiałów - przykładowo zestaw kluczy płasko-oczkowych typu S do alternatorów jest wykonany ze stali Chrome Vanadium - zapewniającej sprawną i wygodną pracęOferowane, profesjonalne klucze do alternatorów z nasadkami pozwalają m.in. na równoczesne odkręcanie śruby mocującej i przytrzymanie koła sprzęgła. Chcąc skompletować osprzęt warsztatowy, trzeba tylko bliżej poznać asortyment naszego sklepu. Zachęcamy do kontaktu - pomożemy dokonać najlepszego wyboru. 

pixel