Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Urządzenia rolnicze

( ilość produktów: 42 )

Prowadzenie własnego gospodarstwa wymaga odpowiedniego zaplecza, nie tylko w postaci wiedzy i umiejętności, ale i sprawnie działających urządzeń rolniczych. W swojej ofercie posiadamy funkcjonalne, przydatne na co dzień maszyny oraz akcesoria ułatwiające pracę rolnikom.  

Pierwszym istotnym urządzeniem jest łuszczarka do kukurydzy. To wysokiej klasy maszyna o prostej konstrukcji, która jest przeznaczona do łuskania wysuszonych kolb kukurydzy. Urządzenie to można bez problemu przymocować do stabilnego blatu. Maszyna jest prosta w obsłudze i wytrzymała, co umożliwia szybką i wydajną pracę. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć łuszczarkę do kukurydzy ręczną oraz ręczną z nogami, która w przeciwieństwie do pierwszej wersji, nie wymaga mocowania do blatu. Wszystkie maszynki do kolb kukurydzy zostały wykonane z odlewu żeliwnego, który zapewnia im trwałość oraz pozwala na długi okres eksploatacji.  

W naszym sklepie dostępne są również wałki przekaźnikowe mocy do ciągnika, które pasują do wszystkich maszyn rolniczych i sprawdzą się przy różnego rodzaju pracach. Są one niezbędne w każdym gospodarstwie rolniczym, ponieważ przekazują napęd z pojazdu do poruszanej maszyny. Co istotne, znajdują swoje zastosowanie m.in. w kosiarkach rotacyjnych, opryskiwaczach czy glebogryzarkach. Niezależny od prędkości jazdy WOM zapewniający 540 obrotów na minutę to standard, jednak stosuje się także prędkość 750 lub 1000 obrotów na minutę. WOM może być włączany albo przez dwustopniowe sprzęgło, albo przez dodatkową dźwignię.  

W ofercie można znaleźć też wałek przekaźnika mocy przegubowy w plastikowej osłonce, który posiada frez stosowany m.in. w ciągnikach C-360, C-330 czy T-25. Wałek przekaźnika mocy przegubowy na drobnym frezie dostępny w naszym sklepie ma długość 75 cm, wyróżnia się dużą tolerancją i rozsuwa się całkowicie o 25 cm. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi 530 Nm. Element ten jest bezpieczny i łatwy w montażu.  

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, co jest gwarancją ich niezawodności. Maszyny rolnicze oraz akcesoria do nich sprowadzamy od renomowanych, sprawdzonych producentów. Warto wiedzieć, że zakupy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne. Nie trzeba się martwić, że zakupiony towar ulegnie zniszczeniu, ponieważ na wszystkie urządzenia rolnicze i inne akcesoria udzielamy aż dwuletniej gwarancji. Co więcej, każdy klient ma prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy szybką wysyłkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

pixel