Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Szczypce i kombinerki

( ilość produktów: 50 )

Szczypce i kombinerki jako narzędzia niezbędne zarówno w przydomowym warsztacie, jak i w profesjonalnej firmie zajmującej się remontami, wymagają najlepszej jakości i wykonania z porządnych materiałów, które gwarantują ich długotrwałe wykorzystywanie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie wyselekcjonowane produkty z tej kategorii, tak, by mieć pewność ich najwyższej jakości i poręcznego stosowania zarówno do prostych jak i zaawansowanych prac w domu, warsztacie, czy w garażu.

Wśród rekomendowanych przez nas marek klienci znajdą m.in szczypce i kombinerki firmy Falon-Tech, renomowanego producenta i importera narzędzi warsztatowych, który swoją jakość potwierdza niezmiennie od lat 90-tych, oraz firmy GEKO, produkującej profesjonalne narzędzia dla majsterkowiczów. Polecamy również wysokiej jakości narzędzia warsztatowe Silver i cenione przez fachowców produkty marki Mar-Pol.

W kategorii szczypiec i kombinerek znajdą Państwo zarówno narzędzia pojedyncze - w opcji dla osób, które nie potrzebują dużych kompletów, a wystarczą im z powodzeniem pojedyncze sztuki, jak i bardziej zaawansowane zestawy o różnych rozmiarach i z różną zawartością dodatków. Na małe potrzeby idealnie sprawdzą się tu uniwersalne kombinerki czy szczypce izolowane, przeznaczone do codziennego stosowania. Do prac bardziej wymagających przydadzą się zestawy profilowanych szczypiec zaciskowych Morse'a, stworzonych do działania w wymagających warsztatach hydraulicznych, spawalniczych czy samochodowych. Odpowiednie wykonanie i drobiazgowe dopracownie szczegółów tych narzędzi uzwględnia mechanizmy zwalniające, z zabezpieczeniami, które ułatwiają otwieranie szczęk, ale i zabezpieczają przed ich przypadkowym rozwarciem.

Asortyment tej kategorii pozwoli również szybko znaleźć niezbędne do prac profesjonalnych szczypce do opasek taśmowych (osłon przegubów, lub z długim linkami), oraz praktyczne zestawy szczypiec o różnym przeznaczeniu ( klucze do rur, ucinaczki do przewodów czy klasyczne, wydłużone szczypce proste).

Wysoką jakość każdego z narzędzi zapewniają odpowiednie tworzywa, z których zostały one stworzone. Metalowe elementy z najlepszej stali, antypoślizgowe uchwyty ze specjalnych materiałów, które chronią przez obsunięciem się narzędzia z dłoni w trakcie pracy, czy mechanizmy blokujące lub zwalniające zacisk w odpowiednim momencie działania. Przemyślana konstrukcja i forma każdego typu szczypiec czy kombinerek zapewnia optymalne warunki do używania ich w pracy.

Każdy produkt objęty jest gwarancją bezpiecznego zakupu (informacje o dokładnym czasie gwarancji i możliwośći zwrotu towaru bez podawania przyczyny, znajdziesz na dole, w opisie każdego produktu w naszym sklepie.

pixel