Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Na siedzenie samochodu

( ilość produktów: 4 )

Pokrowce na siedzenie samochodu zapewniają ochronę foteli przed wszelkimi zabrudzeniami. Produkty znajdujące się w tej kategorii to wytrzymałe i jednocześnie wodoodporne pokrowce, które charakteryzuje dobra jakość. Mocne, a przy tym oddychające, dzięki którym podróż przebiega wygodnie, a pasażerowie nie narzekają na odparzenia. 

Zabrudzenie wnętrza samochodu nie jest trudne - wystarczy chwila nieuwagi, aby siedzenie zostało zanieczyszczone. Dzięki ochronnym pokrowcom na siedzenia samochodowe można mieć pewność ochrony tapicerki przed plamami powstałymi na skutek działania różnych płynów, ale też kurzu, tłuszczu i błota.  

Dzięki estetycznym pokrowcom wnętrze jest nie tylko czyste, ale także prezentuje się elegancko. Pokrowce wykonane z wytrzymałych materiałów, jak choćby poliester i welur, które odznaczają się nowoczesnym i sportowym stylem. Wybór tkanin zastosowanych do produkcji mat jest szeroki, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może tu zaspokoić swoje potrzeby. Dostępne są pokrowce pasujące do większości typów foteli zamontowanych w samochodach. 

Wysokiej jakości pokrowiec na siedzenie samochodu jest także łatwy do czyszczenia i transportu. Mocnymi stronami tego typu pokrowców, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, jest także poprawa cyrkulacji powietrza, zwiększająca komfort korzystania z wyściełania foteli.  

W jaki sposób dopasować pokrowce na siedzenia samochodowe? Większość obecnych, nowoczesnych modeli to pokrowce uniwersalne. Dzięki elastycznym mocowaniom można je łatwo dostosować do potrzeb. Dobrze jest z wyprzedzeniem sprawdzić, czy dana osłona nie będzie przeszkadzać w przypadku użycia poduszek powietrznych. 

W tej kategorii zakupić można grzewcze maty, ochronne pokrowce, maty obszyte welurem, a także maty magnetyczne, wykazujące właściwości prozdrowotne. Maty grzewcze to doskonałe rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu za kierownicą i cenią sobie wygodę podróżowania. Gruby materiał poliestrowy grzeje zarówno oparcie, jak i siedzisko, co jest świetnym rozwiązaniem na zimę. Mata magnetyczna natomiast zasługuje na uwagę ze względu na swoje właściwości, które sprawiają, że dolegliwości bólowe po podróży nie dają się we znaki. Wszystkim sentymentalnym osobom spodoba się mata koralik, która kojarzy się z pokrowcami na fotele samochodowe używanymi przed laty.  

pixel