Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Poduszki na siedzenie

( ilość produktów: 2 )

Poduszki samochodowe do siedzenia mają za zadanie zapewnić większy komfort w trakcie jazdy samochodem. Są zaprojektowane przede wszystkim z myślą o tych klientach, którzy spędzają wiele godzin za kierownicą, jak również dla tych którzy cenią sobie w głównej mierze wygodę w czasie podróży służbowej lub prywatnej. Najważniejszymi parametrami, na jakie warto zwrócić szczególną uwagę w trakcie dokonywania zakupu zarówno w sklepie, jak i przez internet są: stuprocentowy bawełniany materiał, odpowiednio dopasowane wymiary, a także właściwa wysokość poduszki.  

Jednym z takich produktów możliwym do kupienia w naszym sklepie jest najwyższej jakości skóropodobna czarna poduszka na siedzenie 40 × 40 Basic Black marki Carpoint. Jej największą zaletą jest przede wszystkim budowa, która wymusza prawidłową pozycję siedzącą. Została zaprojektowana z dużą starannością dla potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. Jej specjalny ergonomiczny kształt zapewnia przede wszystkim wysoki komfort siedzenia niezależnie od długości jazdy. Poduszka jest wielofunkcyjna i bardzo lekka, przez co można ją łatwo zabrać na każdy wyjazd. Warto nadmienić także, że jest w stu procentach bawełniana. Ta poduszka samochodowa posiada dwunastomiesięczną gwarancję.

Drugim z produktów dostępnym do zakupienia w naszym sklepie jest najwyższej jakości skóropodobna czarna poduszka na siedzenie Full Black marki Carpoint. Podobnie jak poprzednia poduszka, została zaprojektowana z dużą starannością dla nawet najbardziej wygórowanych potrzeb każdego klienta. Ma też za zadanie dzięki swojej budowie wymuszać na kierowcy utrzymanie prawidłowej pozycji siedzącej. Specjalnie zaprojektowany ergonomiczny kształt zapewnia wysokiej jakości komfort siedzenia. Bardzo istotna jej również jej lekkość, co daje możliwość zabrania jej w każdą samochodową podróż bez względu na długość jazdy. Tym co wyróżnia ją na tle pozostałych poduszek samochodowych jest jej bardzo luksusowy wygląd, który zapewnia skóropodobny materiał. Ta poduszka samochodowa wraz z innymi produktami posiada dwunastomiesięczną gwarancję.

pixel