Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Cięcie prętów, drutów

( ilość produktów: 2 )

Konieczność kształtowania różnego rodzaju elementów wykonanych z metalu, np. przecinania czy docinania - stanowi konieczny etap prac w wielu branżach. Specjalistyczne urządzenia do cięcia prętów, drutów, rur czy blachy znajdują zastosowanie w szeregu prac budowlanych i wykończeniowych - m.in. podczas montażu instalacji hydraulicznej czy tworzenia ogrodzeń; będą także niezbędnym elementem wyposażenia np. warsztatów samochodowych. Zaawansowane technologicznie przyrządy do cięcia stali, jakie można znaleźć w bogatej ofercie sklepu Tooles, to wysoce funkcjonalne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach, niezależnie od charakterystyki danych prac. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i poznania zalet prezentowanych pił do przecinania stali.

Profesjonalna maszyna do cięcia stali powinna wyróżniać się m.in. wysoką wydajnością, zapewnieniem precyzji i bezpieczeństwa wykonywanych działań, czy - w przypadku przecinania mniejszych bądź trudno dostępnych elementów - łatwością manewrowania. Kompaktowe przecinarki taśmowe od sprawdzonych producentów, jakie można znaleźć w Tooles, nie tylko w pełni odpowiadają powyższym wymaganiom, ale również cechują się zastosowaniem wielu dodatkowych rozwiązań. Chcąc znaleźć odpowiednią piłę taśmową do stali, wystarczy przeanalizować charakterystykę urządzeń, które prezentujemy w Tooles.

Uniwersalna przecinarka taśmowa ze zdejmowaną podstawą to urządzenie umożliwiające wysoką precyzję działania w różnych sytuacjach - może być ona używana zarówno stacjonarnie, jak i jako przenośna piła do metalu. Oferowane w Tooles przecinarki do stali nierdzewnej i stali hartowanej wyposażone są w mechanizmy zwiększające bezpieczeństwo oraz wygodę pracy - m.in. docisk blokujący czy zintegrowane oświetlenie LED. Zastosowane, wysokojakościowe materiały, gwarantują nie tylko szybkie przecięcie danego materiału, ale zarazem zapobiegają powstawaniu iskier.

Zachęcamy do przeanalizowania specyfikacji urządzeń do cięcia stali, które można znaleźć w Tooles, co z pewnością pozwoli znaleźć optymalne rozwiązanie. Posiadamy wysokiej klasy przecinarki taśmowe 1100W o szerokiej regulacji prędkości przesuwu i zasięgu cięcia 127 mm x 127 mm, oraz bogaty wybór innych urządzeń i narzędzi, które doskonale sprawdzą się na każdym etapie prac - np. różnego rodzaju nożyce. Zapraszamy do poznania pełnej oferty naszego sklepu, równocześnie zachęcając do kontaktu. Pozostajemy do dyspozycji i z przyjemnością pomożemy znaleźć sprzęt najlepiej dostosowany do specyfiki danych zadań. 

pixel