Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wyciągarki linowe

( ilość produktów: 45 )

Wyciągarki linowe posiadają bardzo różny zakres zastosowań, w zależności od rodzaju. Często spotykane są wyciągarki budowlane, które znakomicie sprawdzają się właśnie na budowach, ale także w warsztatach do poziomego oraz pionowego przenoszenia przedmiotów o dużej masie. Kierowcy samochodów terenowych czy quadów znają z kolei bardzo dobrze działające w płaszczyźnie poziomej wyciągarki samochodowe, które ratują ich pojazdy, gdy te znajdą się w trudnej sytuacji na trasie.

W ofercie naszego sklepu znalazły się profesjonalne wyciągarki linowe, zarówno budowlane, jak i samochodowe, które pozwolą każdemu klientowi znaleźć odpowiedni produkt dla siebie. Dostępne są między innymi nowoczesne, elektryczne wciągarki i wyciągarki linowe z bardzo łatwym sposobem uruchamiania i bezpiecznym, automatycznym hamulcem, odpornym na przeciążenia. Stalowe liny oraz haki z zabezpieczeniami gwarantują najwyższy stopień wytrzymałości i pewność oraz skuteczność wyciągania. Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wydajniejszą pracę, która obniża zużycie podzespołów, a co za tym idzie - ogranicza zapotrzebowanie wyciągarek na energię elektryczną. Łatwe w obsłudze wyciągarki elektryczne samochodowe sprawiają, że szybko można ich użyć, co ma szczególne znaczenie w sytuacjach zakopania pojazdu, gdy czas jest kluczowym czynnikiem.

Oferowane budowlane wyciągarki linowe (elektryczne wyciągarki warsztatowe) dają możliwość bezpiecznego transportu przedmiotów o dużych gabarytach i dużej masie zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej. Są wykonane z najwyższej jakości, wytrzymałych materiałów takich jak stal konstrukcyjna oraz wyposażone w odlewane haki ze sprężynami zwrotnymi. Sprawdzają się znakomicie przy podnoszeniu i opuszczaniu ciężkich przedmiotów takich jak materiały budowlane czy narzędzia na budowach i w warsztatach, pozwalając jednocześnie zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ich wytrzymałe liny gwarantują stabilność działania.

W ofercie mamy także wyjątkowo wytrzymałe liny syntetyczne z hakami do wyciągarek, które charakteryzują się odpornością na zginanie oraz czynniki atmosferyczne. Uniwersalne liny skutecznie dopasowują się do wielu wyciągarek. Oferujemy także inne akcesoria do wyciągarek, np. zblocze do wyciągarki.

W naszym sklepie - oprócz wyciągarek elektrycznych - znalazły się także wyciągarki linowe korbowe, o różnym uciągu. Łatwe w obsłudze, znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w przydomowej pracowni. 

Wyciągarki linowe oferujemy w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem realizacji zamówienia, a do tego w wygodnej dla każdego klienta sprzedaży wysyłkowej. W przypadku dostępności magazynowej wysyłka następuje już w ciągu 1-2 dni od zakupu. Produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz gwarancję.

pixel