Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Łódki zanętowe

( ilość produktów: 4 )

Łódka zanętowa to urządzenie elektryczne, które wykorzystywane jest w wędkarstwie do tzw. wywożenia zanęty lub ziarna w miejsca, do których dorzucenie zestawem byłoby problematyczne. Przed pojawieniem się łodzi zanętowych stosowano najczęściej rakiety zanętowe, zwane potocznie "spombami". Jednak w ich przypadku zasięg był dość mały i zależał w dużym stopniu od wędki i umiejętności wędkarza. W nowoczesnym wędkarstwie karpiowym trudno obejść się bez łodzi zanętowych. 

W naszym sklepie można znaleźć nowoczesne łódki zanętowe, które stworzone są z myślą o docieraniu w najtrudniejsze miejsca na łowisku. Dzięki specjalnie stworzonemu mechanizmowi sterującemu, można znacznie zredukować ryzyko zahaczenia wirnikiem o roślinność czy też żyłkę z zarzuconych zestawów. W naszych łódkach zanętowych znajdują się zasobniki mogące pomieścić aż do 2 kg zanęty. Sprzęt, który oferujemy pozwala na efektywne wywożenie zanęty nawet w ekstremalnych warunkach. Nasze łódki zanętowe bez najmniejszych problemów poradzą sobie na łowiskach mocno zarośniętych oraz w przypadku występowania fal na tafli łowiska. 

Ważną kwestią jest również zasięg naszych łodzi. Opisywane modele mogą wywieźć zanętę na maksymalną odległość wynoszącą aż 1000 m. Nie trzeba się martwić o utracenie kontroli nad łódką. Dzięki nowoczesnym systemom krążenia, jeśli łódka zanętowa znajdzie się poza zasięgiem, zaczyna zataczać koła o coraz większej średnicy. W efekcie znajdzie się ona z powrotem w zasięgu i sterowanie łódką zostanie przywrócone. Przedstawiane łodzie zanętowe są również niezwykle ciche, dzięki czemu nie dojdzie do płoszenia ryb, które żerują płytko pod taflą łowiska. Otworzenie zasobnika, w którym znajduje się zanęta zostanie zasygnalizowane zaświeceniem diody znajdującej się z tyłu urządzenia. 

Śruby napędzające łódki z naszej oferty są z każdej strony obudowane. Dzięki temu z łódki możemy korzystać w miejscach, w których może pojawić się ryzyko zaplątania śruby o roślinność. W naszych łódkach zastosowano sterowanie mikroprocesorowe. Łódki zanętowe dostępne w naszym sklepie wyposażone są również w specjalny elektromagnes do zaczepienia haka, w związku z czym taka łódka jest w stanie wywozić nie tylko zanętę, ale również i zestawy karpiowe w miejsce zanęcenia. W zestawie z łódką zanętową znajduje się akumulator, pokrowiec, zasobnik na zanętę oraz pilot służący do zdalnego sterowania.  

pixel