Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Czysty sinus

( ilość produktów: 46 )

Przetwornice typu czysty sinus to urządzenia służące przekształceniu stałego napięcia prądu - np. pochodzącego z akumulatora - w napięcie przemienne, czyli takie, jakie jest dostarczane z sieci energetycznych. Przetwornice sinusoidalne znajdują zastosowanie we wszelkich sytuacjach, w których nie jest możliwe bezpośrednie korzystanie z sieci energetycznej. Dostarczenie prądu o napięciu przemiennym jest konieczne dla prawidłowego działania wielu urządzeń, zarówno niewielkich - np. sprzęty RTV, elektronarzędzia czy lodówki - jak i stanowiących elementy domowej instalacji: pompy ciepła, piece, kolektory solarne i inne. Zapraszamy do poznania oferty sklepu Tooles, w której można znaleźć zróżnicowany wybór nowoczesnych przetwornic z pełnym sinusem. 

Najważniejsze parametry, którymi charakteryzują się przetwornice czysty sinus, to moc ciągła oraz wartość stałego napięcia wejściowego, które będzie przekształcone w napięcie przemienne 230 V. Przetwornice sinusoidalne, którymi dysponujemy, przeznaczone są do współpracy z akumulatorami i instalacjami samochodowymi zarówno 12 V, jak i 24 V. Poszukując odpowiedniego urządzenia, należy przede wszystkim określić przewidywane obciążenie oraz oczekiwany czas pracy przetwornicy, i zgodnie z tymi danymi wybrać przetwornicę o optymalnej mocy ciągłej. W asortymencie Tooles dysponujemy bogatym wyborem urządzeń - posiadamy zarówno przetwornice czysty sinus 600 W i 1000 W, jak i urządzenia o większej mocy - 4000 W, 5000 W. 

Sinusoidalne przetwornice napięcia, które można u nas znaleźć, cechują się wysoką sprawnością (rzędu powyżej 90 proc.) oraz zastosowaniem dodatkowych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo pracy oraz funkcjonalność. Oferowane urządzenia wyposażone są w szereg zabezpieczeń - m.in. przeciw przeciążeniu, zwarciu czy przegrzaniu. Można u nas znaleźć także przetwornice awaryjnego zasilania z ekranem LCD, umożliwiającym kontrolę nad pracą urządzenia oraz urządzenia dodatkowe - np. przewodowy pilot do przetwornicy sinus, ułatwiający sterowanie. 

Urządzenia, jakie oferujmy w kategorii przetwornice czysty sinus, doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach. Zapewnią prawidłowe działanie zarówno instalacji fotowoltaicznej, pompy czy pieca CO, jak i telewizora, komputera, lodówki, mikrofalówki i wielu innych urządzeń. Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych przetwornic sinusoidalnych, co da pewność podjęcia najlepszej decyzji. Czekamy również na kontakt, chcąc służyć profesjonalną pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania. 

pixel