Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria i sprzęt spawalniczy

( ilość produktów: 57 )

Akcesoria i sprzęt spawalniczy dostępny w naszym sklepie to zarówno akcesoria ochronne w postaci masek spawalniczych, jak i profesjonalne spawarki wraz z całym osprzętem.

Procesowi spawania towarzyszy powstanie dużej ilości światła i promieniowania oraz gorące, latające fragmenty metali. Wszystko to może stanowić poważne zagrożenie dla wzroku operatora. Dlatego tak ważna jest jego ochrona przy pomocy masek spawalniczych. W naszej ofercie znajdują się przyłbice ochronne z rozmaitymi funkcjami oraz wzorami. Wybierać można spośród masek standardowychsamościemniających ze zmiennymi stopniami ochrony i czujnikami wykrywającymi rozpoczęcie procesu spawania oraz masek z funkcją szlifowania.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również spawarki charakteryzujące się dużą mocą, takie jak spawarki inwertorowe. Służą do spawania metodą MMA, charakteryzują się cenioną łatwością obsługi, niewielkim poborem prądu, wysoką poręcznością, którą zawdzięczają niskiej masie i rozmiarom oraz możliwością spawania wszystkimi rodzajami elektrod spawalniczych.

Spawanie MIG/MAG wymaga użycia profesjonalnych uchwytów spawalniczych. Oferujemy uchwyty do migomatów najwyższej jakości, pasujące do wszystkich urządzeń wyposażonych w gniazdo EURO. Uchwyty są długości od 3 do 5 m, pozwalają więc na komfortowe spawanie w różnych warunkach.

Filtry do masek samościemniających pozwalają na spawanie wszystkimi metodami wykorzystującymi łuk elektryczny i wyposażone są w czujniki wykrywające rozpoczęcie procesu spawania i automatycznie zmniejszające jasność obrazu. Posiadają najkrótsze oferowane na rynku czasy reakcji oraz duży zakres ochrony.

Magnetyczne kątowniki spawalnicze znacznie ułatwiają proces spawania czy lutowania takich konstrukcji jak rury, pozwalając na ich trwałe ułożenie w ustalonej pozycji.

Drut spawalniczy do spawarki migomatu jest akcesorium, bez którego spawanie metodą MIG/MAG nie dojdzie do skutku. Pozwala na precyzyjne i trwałe wykonanie spoiny, dlatego jest tak ważny podczas pracy ze spawarką. Kluczem do komfortu pracy z takim drutem jest odpowiednie jego nawinięcie, ułatwiające jego podawanie podczas spawania. Oferujemy druty nawinięte na szpulę, cechujące się różną grubością i rozmaitymi rodzajami możliwych do spawania przy ich użyciu materiałów.

Elektrody spawalnicze to element, który podobnie jak drut, będzie potrzebny do uzyskania wysokiej jakości spoiwa, szczególnie przyda się w pracach montażowych i warsztatowych, chroniąc spoinę przed szkodliwym wpływem powietrza atmosferycznego.

Zaciski spawalnicze zapewniają prawidłowe funkcjonowanie spawarki, gdy zostaną podłączone do spawanego materiału przez jego chwycenie.

pixel