Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Gwoździarki i zszywacze

( ilość produktów: 3 )

Gwoździarki są niezwykle przydatnym narzędziem dla każdego majsterkowicza czy konstruktora. Pozwalają w ułamku sekundy przytwierdzić deskę, listwę czy podobny element do ściany lub innej powierzchni. Zawdzięczają to mechanizmowi pneumatycznemu, który wyrzuca gwóźdź z dużą siłą. Dzięki temu ten wbija się wprost w konkretny punkt - szybko i łatwo oraz bez konieczności używania młotka i ryzyka obtłuczeń palców.  

Zszywacz - co do zasady - działa na bardzo podobnej zasadzie co gwoździarki. Z  różnicąże wyrzuca zszywki, a nie gwoździeMożemy się więc nim posłużyć chociażby do przytwierdzenia jakiegoś materiału do deski.  

Gwoździarki i zszywacze bardzo często wykorzystywane są w zakładach obróbki drewna - lecz nie tylko. Wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność szybkiego i sprawnego montażu różnych elementów czy ich szybkiej naprawy te narzędzia się przydadzą. Świetnym przykładem będzie tutaj chociażby tworzenie scenografii do teatru. W tym przypadku trzeba w bardzo krótkim okresie czasu połączyć ze sobą wiele drewnianych elementów, stworzyć z nich konstrukcję, a potem dodatkowo przytwierdzić do niej jakiś materiał. Podczas wykonywania wszystkich tych czynności gwoździarki i zszywacze są wprost nieocenione. Oszczędzają czas i nerwy, a przy okazji czynią pracę dużo bezpieczniejszą. 

W naszym sklepie oferujemy profesjonalne produkty, np. mechaniczny podbijak od uziomów i gwoździ. Jest to narzędzie, które pozwala m.in. na montaż zastrzałów do szalunków, wbijanie gwoździ ciesielskich oraz rozstawianie hal namiotowych i masztów. Narzędzie jest przystosowane do pracy z młotami udarowymi, a także wykonane ze stali odpornej na odkształcenia co zapewnia niezwykłą trwałość. 

Każdy powinien mieć w domu przynajmniej po jednej sztuce gwoździarki i zszywacza ze względu na to, że są to urządzenia uniwersalne i mogą okazać się przydane w wielu domowych pracach. W sklepie Tooles oferujemy atrakcyjne ceny i optymalny czas gwarancji na wszystkie produkty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 

pixel