Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Zasilacze

( ilość produktów: 5 )

Zadaniem zasilaczy jest dostarczenie prądu elektrycznego do urządzeń oraz zapewnienie ich pewnej i stabilnej pracy. Warto wybierać modele, które zagwarantują bezpieczne korzystanie ze sprzętu w każdych warunkach. Mowa tutaj m.in. o ochronie przed przegrzaniem, przeciążeniem czy zwarciem. W tej kategorii znajdują się m.in. zasilacze samochodowe umożliwiające podłączenie urządzeń do gniazda w aucie oraz przetwornice napięcia sieciowego dostarczające energię elektryczną sprzętom wyposażonym we wtyczkę samochodową. 

Zasilacze samochodowe powstały z myślą o osobach dużo podróżujących autem oraz pracującym w terenie. Warto wyposażyć się w takie urządzenie również przed wyjazdem na wakacje. Sprawdzi się zawsze wtedy, gdy w trakcie podróży niezbędny będzie dostęp do sieci elektrycznej o wyższym napięciu niż to, które dostarcza gniazdo samochodowe. 

Wyjściowe napięcie większości zasilaczy samochodowych wynosi 5 V. Specjalne przetwornice samochodowe są w stanie podwyższyć napięcie do poziomu niezbędnego do zasilenia większych urządzeń. Zasilacze tego typu sprawdzą się jako m.in. ładowarka do laptopa czy też kasy fiskalnej. Wystarczy podłączyć je do gniazda zapalniczki, aby korzystać ze sprzętu, który w normalnych warunkach wymaga podłączenia do sieci elektrycznej. 
Dostępne w naszej ofercie zasilacze samochodowe wyposażone są w zabezpieczenia chroniące przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem. Dodatkowym atutem jest ochrona przed rozładowaniem akumulatora w samochodzie. Wyróżnia je również wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz kompatybilność z różnymi urządzeniami. Zasilacze samochodowe pozwalają cieszyć się pełną mobilnością bez względu na to, gdzie użytkownik się znajduje. 

Czasami zdarza się, że będąc w domu, trzeba podłączyć do energii elektrycznej urządzenia przystosowane do ładowania przez gniazdo zapalniczki. W takich momentach z pomocą przychodzi uniwersalny zasilacz typu przetwornica napięcia sieciowego. Sprzęt pozwala na podłączenie w domu lub biurze większości urządzeń elektrycznych i elektronicznych wykorzystujących gniazdo zapalniczki. Mowa tu m.in. o lodówkach turystycznych, ładowarkach GPS, PDA, GSM, CB radio, odtwarzaczach DVD czy też przenośnych telewizorach. 
Przetwornica napięcia sieciowego również jest wyposażona we wszystkie niezbędne zabezpieczenia, które chronią przed przeciążeniem, przegrzaniem oraz zwarciem. Użytkownik ma pewność, że podłączając w ten sposób urządzenie do sieci elektrycznej, będzie ono działało prawidłowo i bezpiecznie.  

Nasze produkty posiadają długi okres gwarancji i są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Zachęcamy do przejrzenia naszej całej oferty, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaku. 

pixel