Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria ścierne

( ilość produktów: 7 )

Akcesoria ścierne obejmują różnorodny zbiór materiałów i narzędzi, niezbędnych w bardzo wielu branżach. Znajdują one zastosowanie w stolarstwie i obróbce metali, stanowią konieczne wyposażenie warsztatów samochodowych, służą w pracach przy wykończeniu wnętrz - w tych i wielu innych sferach, użycie profesjonalnego dysku szlifierskiego, paska ściernego czy przecinaka staje się nieodzowne. W sklepie Tooles oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów do elektronarzędzi, które zapewnią efektywność i bezpieczeństwo pracy. 

Akcesoria szlifierskie to bardzo szeroki zakres narzędzi, wśród których wyróżnić można m.in. papiery ścierne, różniące się między sobą gradacją czy wymiarami. Dlatego, aby praca przebiegała wydajnie i precyzyjnie, najlepiej jest korzystać z różnego rodzaju papierów, np. 6 mm czy 12 mm. Inne ważne elementy to kostka szlifierska, do której również można przymocować papier ścierny, czy wałki gumowe do elektronarzędzi szlifierskich

Bardzo ważnym narzędziami w pracy przy obróbce drewna bądź metalu są tarcze, przecinaki i dyski szlifierskie. Tarcze ścierne 32 mm czy 24 mm, wykonane najczęściej z elektrokorundu, służą nie tylko przy szlifowaniu, ale również przecinaniu obrabianych materiałów. Tarcze korundowe charakteryzuje wysoka ostrość i regularność, dlatego stanowią popularne akcesoria do elektronarzędzi szlifierskich, i montowane są przy użyciu odpowiedniej głowicy. 

Wśród akcesoriów niezbędnych w pracy szlifierskiej znaleźć można m.in. kamienie szlifierskie. Mają one różne kształty i dzięki ich przymocowaniu do szlifierki bądź wiertarki znajdują zastosowanie nie tylko w precyzyjnej obróbce rozmaitych materiałów - mogą być również używane w charakterze ostrzałek. Aby uzyskać pożądany efekt, stosuje się również różnego rodzaju szczotki - np. szczotki mosiężne, do twardszych materiałów czy szczotki z tworzywa. 

Kompleksowe zestawy szlifierskie, jakie można znaleźć w naszym sklepie, zawierają w sobie bogaty zestaw kilkuset akcesoriów szlifierskich, kompatybilnych z elektronarzędziami produkcji Bosch, Hitachi, Dremel i innych wiodących firm. Zestawy narzędzi szlifierskich od renomowanych producentów, takich jak Falon Tech czy Silver, są posegregowane i umieszczone w wygodnej, eleganckiej walizce lub funkcjonalnym pudełku. 

W naszym sklepie posiadamy również osłony na tarczę, służące przede wszystkim poprawie warunków pracy i zapewnieniu bezpieczeństwa. Adapter - osłona do odciągania pyłu, dedykowana szlifierkom 115 mm czy 125 mm, to narzędzie, które w żaden sposób nie utrudnia kontroli nad szlifierką. Natychmiastowe odsysanie pyłu to nie tylko widoczne zwiększenie wygody pracy, ale i ochrona przed niebezpiecznymi chorobami, jak np. pylica. 

pixel