Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do filtra oleju

( ilość produktów: 20 )

Filtr oleju to niewielki, ale niezwykle istotny element układu smarowania. Przyrząd ten odpowiada za filtrację oleju silnikowego - niedostatecznie oczyszczony olej, trafiający do silnika, może przynieść katastrofalne skutki - włącznie z zatarciem silnika i trwałymi uszkodzeniami. Osobną kwestią jest bezpieczeństwo podczas jazdy, w oczywisty sposób zależne od bezawaryjnie funkcjonującego silnika. W związku z tym tak ważna jest dbałość o prawidłowe działanie filtra oleju, z czym łączy się m.in. konieczność cyklicznej wymiany tego elementu. Do tych i innych prac w przestrzeni układu smarowania niezbędne są odpowiednie narzędzia, a wśród nich klucze do filtra oleju. Szeroki wybór narzędzi tego typu pozwoli zarówno na wygodny i sprawny demontaż filtra oleju, jak i na trwałe jego zamocowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, kierowaną zarówno do zawodowych mechaników, jak i do osób prywatnych. 

Rozróżniamy kilka rodzajów kluczy do filtra oleju. Jedne z najskuteczniejszych to klucze nasadowe, które jednak muszą być dobrane stosownie do określonego modelu samochodu. Wychodząc naprzeciw temu problemowi, w Tooles przygotowaliśmy specjalistyczne zestawy narzędzi, zawierające od czternastu do trzydziestu różnego rodzaju kluczy nasadowychWykonane z wysokojakościowych materiałów, np. stali węglowej, nasadki pozwolą na prace z filtrem oleju w samochodach różnych marek. W zestawach znajdują się m.in. klucze 86 mm / 18 rowków współpracujące z niektórymi modelami VW, Audi czy Renaultklucze do filtra oleju Opel, Volvo, Ford i Honda, klucze 15 kątów do samochodów Mercedes czy Isuzu, a także wiele innych przyrządów, odpowiednich do różnych modeli samochodów. Aby znaleźć właściwy klucz do filtra oleju w posiadanym samochodzie, wystarczy określić charakterystykę filtra (średnica, rowki, kąty) i wybrać narzędzia z oferowanych w sklepie Tooles zestawów. 

W Tooles przygotowaliśmy szeroki wybór profesjonalnych kluczy do filtra oleju różnego rodzaju. Posiadamy solidne podwójne klucze łańcuchowe do filtrów stalowych 21-120 mm, czy równie uniwersalne klucze pazurkowe (65-125 mm), pozwalające na wykonywanie prac z różnymi wariantami filtrów zdejmowanych od góry, nawet tam, gdzie jest bardzo mało miejsca. Oferujemy również specjalistyczne tasiemkowe klucze do filtra oleju 5-10,5 cm, na które, podobnie jak na inne narzędzia, udzielamy dwuletniej gwarancji. 

Dokładne zapoznanie się ze specyfikacją poszczególnych artykułów to sposób na znalezienie odpowiednich narzędzi do warsztatu oraz garażuZachęcamy do sprawdzenia, jakie jeszcze akcesoria warsztatowe przygotowaliśmy w Tooles. Czekamy na kontakt, aby móc doradzić przy wyborze najlepszych rozwiązań.  

pixel