Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Ściągacze

( ilość produktów: 92 )

Ściągacz do łożysk jest profesjonalnym narzędziem, które służy do prawidłowego ściągnięcia łożysk w samochodzie. Najczęściej produkowane są z metalu wysokiej jakości, który charakteryzuje się dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Ściągacze do łożysk doskonale sprawdzą się również w przypadku ściągania tarcz jak również bębnów. Jest to dość uniwersalne narzędzie, które w znaczący sposób ułatwia różnego rodzaju prace serwisowe.

Inwestycja w dobrej jakości ściągacz do łożysk do gwarancja użyteczności przez długie lata.

Zazwyczaj ściągacz do łożysk wyposażony jest w specjalne ramiona, które umożliwiają i ułatwiają chwytanie poszczególnych elementów.

Niektóre z modeli zakończone są łapkami, które pozwalają chwycenie łożyska od strony zewnętrznej, a w przypadku niektórych modeli nawet od strony wewnętrznej łożyska lub tarczy.

Ściągacze trójramienne to narzędzia dedykowane do prawidłowego ściągania takich elementów jak łożyska czy tarcze. Używanie profesjonalnych narzędzi znacząco zminimalizuje ryzyko niepotrzebnych uszkodzeń mechanicznych, a tym samym dodatkowych wydatków.

Z kolej uniwersalny ściągacz do łożysk dwuramienny doskonale sprawdzi się w czasie demontażu nie tylko łożysk, ale również kół zębatych, sworzni a także przegubów i rolek. Dwie w pełni odwracalne łapki, które zostały osadzone na belce prowadzącej lub też regulowanych ramionach umożliwiają proces demontażu elementów zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej. W tym przypadku proces ściągania łożyska odbywa się przy pomocy śruby rozporowej.

Ściągacz do łożysk jest stosunkowo uniwersalnym narzędziem, które jest niezwykle przydatne w każdym warsztacie - niezależnie od tego czy jest on w pełni profesjonalny czy też mały, przydomowy i prowadzony na własny użytek.

W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane ściągacze do łożysk, wyłącznie najwyższej jakości marek, które mogą poszczycić się światową renomą.

Szeroki wybór a co ważniejsze niezwykle przystępna cena, umożliwiają dopasowanie konkretnego modelu, w zależności od spersonalizowanych potrzeb naszych klientów. Szczegółową specyfikację sprawdzisz przy każdym modelu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu a w razie pytań do wybranej formy kontaktu.

pixel