Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wyciągarki samochodowe

( ilość produktów: 44 )

Wyciągarka samochodowa jest niezbędnym nabytkiem dla posiadaczy samochodów terenowych oraz miłośników niekonwencjonalnych podróży. Narzędzie służy do wyciągania zakopanego w piachu lub błocie ciężkiego pojazdu na gładką i twardą powierzchnię. W przypadku, gdy kierowcę spotka niemiła przygoda, zawsze można użyć mobilnej wersji wyciągarki. Z urządzenia korzystają także firmy holownicze i służby drogowe. Poza ratowaniem samochodu terenowego czy dużego pojazdu wyciągarka poradzi sobie także z załadowaniem przyczepy, naciągnięciem siatki, a nawet przetransportowaniem łodzi. Dzięki swojej wielofunkcyjności urządzenie sprawdzi się również przy naprawach karoseryjnych, podwoziowych, a także wyciąganiu silnika z samochodu.

W naszej szerokiej ofercie wyciągarek samochodowych najwyższej jakości dostępne są między innymi: 

  • wyciągarki linowe ręczne charakteryzujące się wielofunkcyjnością. Służą one do transportowania ładunków w płaszczyźnie zarówno poziomej, jak i pionowej.
  • wyciągarki elektryczne idealne do zastosowania w terenie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów są odporne na czynniki zewnętrzne, o mocnym, niezawodnym silniku.
  • wyciągarki pasowe montowane za pomocą haka. Swojej prostej budowie zawdzięczają łatwość w obsłudze, są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.
  • wyciągarki korbowe dzięki prostocie, z jaką się je obsługuje, są idealnym typem wyciągarek dla wyciągaczy-amatorów czy początkujących mechaników.
  • wyciągarki elektryczne do quadów sprzedawane w zestawie z pilotem bezprzewodowym, liną i okablowaniem to idealna oferta dla amatorów leśnych przejażdżek na quadach.
  • przekaźniki sterowania do wyciągarki to uniwersalne, pasujące do wszystkich modeli wyciągarek elektrycznych urządzenia, oferowane w pakiecie z heblem prądowym. 
  • pokrowce ochronne na wciągarki o różnych wymiarach ochronią urządzenie przed kurzem, deszczem, śniegiem, błotem i przedłużą czas jego prawidłowego funkcjonowania. 

Przy zakupie wyciągarki, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. W zależności od tego, do czego używane będzie urządzenie, decydujemy się na wyciągarkę ręczną lub elektryczną. Wyboru tego należy dokonać, biorąc pod uwagę także to, jak często korzystamy z wyciągarki i w jakich warunkach. Parametry, którymi szczególnie warto kierować się przy zakupie urządzenia to jej uciąg (podawany najczęściej w kilogramach) oraz silnik, którego moc odczytujemy w kilometrach. Ponadto warto zwrócić uwagę na wymiary i wagę samej wyciągarki oraz długość liny, jaką będziemy dysponować.

pixel