Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Odstraszacze zwierząt, gryzoni

( ilość produktów: 9 )

Odstraszacze zwierząt i gryzoni są obecnie produktami wybieranymi częściej niż profesjonalne usługi. Służą one pozbyciu się szkodników, a ich zaletą jest możliwość ich wielorazowego użytku. 

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju odstraszacze zwierząt i gryzoni. Ich zadaniem jest odstraszenie niepożądanych stworzeń, a także zmniejszenie ryzyka ich ponownego pojawienia się. Nie mają jednak na celu ich zabicia. W ogrodzie możemy wykorzystać solarne odstraszacze gryzoni i zwierząt, których zaletą jest samoładowanie, dzięki wbudowanym panelom słonecznym, a ich wygląd przypomina lampkę ogrodową, przez co nie ingeruje znacząco w wygląd otoczenia. Działa w każdych warunkach pogodowych, baterie są zawsze naładowane - nie są wymagane dodatkowe baterie czy akumulatory, podstawą działania jest panel słoneczny. Model jest dodatkowo wyposażony w diodę świetlną - funkcję ostraszającą pełnią ultradźwięki a także sygnały świetlne. Ultradźwięki odstraszają dzikie zwięrzęta, są przy tym niesłyszalne przez ludzi. Jest to humanitarne rozwiązanie, które pozwoli pozbyć się z ogrodu czy działki niechcianych lokatorów.

Wewenątrz sprawdzą się domowe odstraszacze owadów i zwierząt, podłączane bezpośrednio do gniazda sieciowego. Sprawdzą się, jeśli nasz dom czy mieszkanie często odwiedzają nieproszeni goście - domowe odstraszacze ultradźwiękowe sprawiają, że oddalą się one z naszego terytorium. Odstraszacze podłączamy bezpośrednio do gniazdka, nie wymagają baterii. Fale, które emitują, są niesłyszalne dla człowieka, nie mają też wpływu na zwierzęta domowe. 

W naszej ofercie klienci znajdą również specjalnie dedykowany samochodowy odstaszacz gryzoni i zwierząt. Montowany pod maską działa tylko, gdy samochód znajduje się na postoju i skutecznie odstrasza gryzonie oraz zwierzęta przed dostawaniem się w okolice silnika. Sprawdzone produkty zapewnią pełne bezpieczeństwo użytkowania. 

Odstraszacze polecane są nie tylko posiadaczom ogrodów czy działek - odstraszacz owadów sprawdzi się i w mieszkaniu, gdzie będzie pomocny m.in. w walce z komarami czy mrówkami, osami lub szerszeniami. 

Główną metodą działania oferowanych przez nas produktów jest wysyłanie wysokich fal dźwiękowych. Ich zmienna częstotliwość atakuje układ słuchowy szkodników, powoduje dyskomfort. Jest to metoda najczęściej stosowana w urządzeniach tego typu. Oferujemy odstraszacze gryzoni i zwierząt, które dodatkowo posiadają sensor podczerwieni, który po wykryciu ruchu uruchamia generator ultradźwięków. Część z nich działa od razu po podłączeniu do prądu, natychmiastowo zaczynając wysyłać fale dźwiękowe. 

pixel