Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Inne

( ilość produktów: 141 )

Produkty w tej kategorii, to narzędzia, które ułatwiają proste naprawy oraz prace w domu i ogrodzie. Są to przedmioty praktyczne i proste w użyciu, takie jak np. zestawy wosków do naprawy, rolki do przesuwania mebli czy szczotki czyszczące na elektronarzędzia.

Znajdziesz tutaj między innymi zestaw wosków do naprawy paneli, podłóg i parkietów, dzięki którym naprawisz drobne uszkodzenia powierzchni. Zawarte w zestawie woski można dowolnie mieszać - uzyskanie odpowiedniego odcienia nie będzie więc problemem, a sam produkt umożliwia naprawienie głębokich rys, nawierconych otworów, otarć oraz wyszczerbień. 

Co więcej, zestawy rolek do transportu przesuwania mebli pomogą zadbać o to, by podczas kolejnej zmiany aranżacji wnętrza podłoga zbytnio nie ucierpiała. Dołączona do rolek stalowa dźwignia ułatwi wsunięcie podstawek pod mebel. Zestaw umożliwi ustawianie mebli aż do 150 kg - nie będzie już konieczne szarpanie się z przyciężkimi szafami czy regałami. Pozostając w temacie przenoszenia przedmiotów w ofercie znajdzie się również duży wybór przyssawek, przeznaczonych do przenoszenia elementów o płaskiej i gładkiej powierzchni (szyb, okien, arkuszy blach, laminatów). Można tu znaleźć uchwyty wykonane z plastiku lub aluminium, m.in. przyssawkę aluminiową pojedynczą, podwójną lub potrójną, których użycie umożliwi proste i bezpieczne przemieszczenie przedmiotów o gładkiej powierzchni do 80 kg. 

W tej kategorii odnajdziesz także przydatne do czyszczenia wyposażenie, które pomoże uporać się z zabrudzonymi pokrowcami czy chociażby kołami samochodu. Szczotki czyszczące na wkrętarkę lub wiertarkę ułatwią szybkie poradzenie sobie z nietypowymi i trudno dostępnymi zakamarkami. W ofercie znajdziesz kilka kompletów, różniących się liczbą oferowanych elementów - wykonanych z tworzywa nierozchodzącego się na boki oraz odpornego na chemikalia. W przypadku konieczności wykonania zadania cięższego kalibru oferta obejmuje również zestaw szczotek drucianych, przeznaczonych do użytku ręcznego lub do wiertarki, które spowodują, że czyszczenie rdzy, farby, usuwanie drobnych zadziorów czy wygładzanie powierzchni nie będzie sprawiało trudności. 

W tej kategorii znajdą się również owadobójcze żarówki oraz lampysprężyny przepychacze do rur, zestaw skalpeli czy kosz stojak na worki od segregacji śmieci - przedmioty, które mogą pomóc uporać się z pracami koniecznymi do wykonania w czterech ścianach mieszkania lub domu i w jego otoczeniu.

Co więcej, jeśli twoje zakupy okażą się zbyt duże i na półkach zabraknie miejsca, by upchać wszystkie zakupione gadżety – dostępny do zakupu pozostaje regał magazynowy/garażowy, który zapewni dodatkową przestrzeń do zagospodarowania

pixel