Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Imadła

( ilość produktów: 29 )

Imadła to urządzenia służące do pracy w warsztacie. Pomagają zacisnąć i przytrzymać obiekt, na którym chcemy pracować. Imadła skutecznie i mocno chwytają w dwie szczęki przedmiot i stabilnie go unieruchamiają. Dzięki temu w sposób swobodny można wykonać różne operacje i naprawy na trzymanym przedmiocie. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że mamy dwie ręce wolne i skutecznie możemy wykonać precyzyjne cięcia, zgięcia lub przewiercenia. Dzięki imadle możemy poddać dowolny przedmiot każdej obróbce ręcznej czy też mechanicznej.

Imadło posiada dwie szczęki, które zaciskają się dzięki obrotowemu ruchowi śruby umieszczonej wewnątrz imadła. W przypadku imadła stołowego jedna szczęka jest nieruchoma i przytwierdzona do stołu, natomiast druga ruchoma poruszana jest za pomocą pokrętła. Imadła maszynowe są bardziej skomplikowane i składają się z korpusu mocowanego do maszyny lub obrabiarki stołowej oraz przegubów i obrotnic. Imadła mogą być wyposażone w podziałkę kątową. Najprostsze są imadła ręczne, które w sposób doraźny pomagają przytrzymać wybrany przedmiot i nie są one mocowane do stołu.

W naszej ofercie znajdą państwo zarówno małe i nieskomplikowane imadła, jak i duże specjalistyczne imadła warsztatowe. Imadło powinno znaleźć się w każdym małym i dużym warsztacie, ponieważ zawsze przychodzi taki czas, że musimy coś stabilnie przytrzymać i mieć wolne ręce. Do małych domowych warsztatów i kącików majsterkowicza proponujemy podstawowe małe imadła wysokiej jakości. W dużych warsztatach samochodowych, stolarskich i budowlanych potrzebne będą imadła każdej wielkości, aby swobodnie wykonać pracę na elementach o różnych gabarytach.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno zwykłe imadła warsztatowe, jak i specjalistyczne i precyzyjne imadła maszynowe. Mamy imadła dostosowane do różnych potrzeb naszych klientów. Wszystkie imadła są bardzo proste w obsłudze i bardzo wytrzymałe. Posiadamy wysokiej klasy lekkie imadła aluminiowe oraz ciężkie i solidne imadła ślusarskie.

W naszej ofercie można znaleźć również precyzyjne imadła zaciskowe do rur. Różna wielkość imadeł sprawia, że można dobrać sprzęt odpowiadający konkretnej średnicy rury.

Imadła wykonane są z najwyższej jakości stali, aluminium i żeliwa. Elementy ruchome są utwardzone i zabezpieczone. Powierzchnia imadeł jest lakierowana i odporna na uderzenia. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Wszystkie imadła posiadają odpowiedni atest i gwarancję producenta.

Zamówiony towar wysyłamy najszybciej jak to możliwe przesyłką kurierską. Zapraszamy również po odbiór zamówionych towarów do siedziby naszej firmy.

pixel