Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Podnośniki i lewarki

( ilość produktów: 81 )

Lewarek samochodowy to bardzo przydatny element, w który powinien się wyposażyć każdy kierowca. Najczęściej samochody nie mają go na wyposażeniu, dlatego warto samodzielnie zakupić odpowiedni podnośnik. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje lewarków. Warto wiedzieć czym się kierować podczas wyboru i na co zwrócić uwagę. 

Lewarki trapezowe z przekładnią śrubową tą wystarczające, aby można było w trasie zmienić przebite koło. Posiada on prostą konstrukcji, która opiera się na śrubie posiadającej drobnozwojowy gwint. Tego typu lewarek odznacza się niewielkimi rozmiarami i niską wagą. Dzięki temu można go bez problemu zabrać ze sobą w podróż.

Kolejnym rodzajem jest słupkowy podnośnik hydrauliczny. On także z łatwością zmieści się w bagażniku każdego samochodu. Jest to jednak trochę bardziej masywne urządzenie, które może udźwignąć naprawdę spore ciężary. 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także podnośniku typu żaba. Są to proste w obsłudze urządzenia, które są dość uniwersalne i tanie. Z uwagi na to, że mają dość małą wysokość, można je umieścić niemal pod każdym samochodem, nawet pod najniższymi modelami sportowymi. Zapewniają one także sporą stabilność.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru najlepszego produktu, dostosowanego do swoich potrzeb. Podczas pracy przy podniesionym samochodzie trzeba jednak pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Auto powinno być ustawione na twardej i płaskiej powierzchni. Nie można podnosić go na lewarku np. gdy znajduje się na wzniesieniu. Kolejną ważną kwestią jest zaciągnięty hamulec ręczny i wrzucony bieg. Lewarek powinien być ustawiony na prostej, twardej ziemi, tylko i wyłącznie na stabilnie. Warto także zaopatrzyć się w coś płaskiego np. w kawałek deski, aby można było zablokować koła, żeby auto się nie poruszało. 

Wraz z wybranym podnośnikiem warto także zakupić plastikowe kliny pod koła. Jest to bardzo ciekawy dodatek, który pozwoli zapobiegać niekontrolowanemu przetoczeniu się pojazdu. Ciekawym akcesorium jest także nakładka na końcówkę podnośnika, którą wykonano z gumy. Kiedy przez przypadek niedokładnie ustawi się podnośnik, ochroni ona podwozie przed zadrapaniem i zarysowaniem. 

Podnośnik samochodowy to bardzo istotny element wyposażenia samochodu! W ofercie naszego sklepu dostępne są różne rodzaje lewarków. Przed zakupem warto zastanowić się, który produkt najlepiej się sprawdzi. W razie jakichkolwiek problemów i pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. 

pixel