Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Pompy do paliwa

( ilość produktów: 31 )

Pompa do paliwa to niezwykle przydatny sprzęt, który sprawdzi się zarówno w prywatnych przydomowych garażach, jak i w firmach o profilu transportowym, czy też w gospodarstwach rolnych lub ośrodkach przemysłowych. Pompy do paliw przydadzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego dostarczenia paliwa. Przenośne dystrybutory z pewnością docenione zostaną przez pracowników warsztatów samochodowych. Wygoda, łatwość w obsłudze i bezpieczeństwo użytkowania dają gwarancję zadowolenia bez względu na to, gdzie zechcemy dostarczyć paliwo.

Niezaprzeczalną zaletą pomp do paliwa jest ich bezproblemowa i intuicyjna instalacja, co zapewnia szybką gotowość do użycia. Pompy do silników nie wymagają skomplikowanego działania. Są gotowe do pracy natychmiast po prawidłowej instalacji. To znacznie skraca czas potrzebny na wykonanie pracy. Sprzęt ten ze względu na swoją specyfikę charakteryzuje się nienaganną jakością wykonania oraz trwałością, co potwierdzone zostało nadaniem gwarancji. W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroki wybór pomp do paliw, jak również wszelkich akcesoriów niezbędnych do jak najbardziej efektywnego działania tych urządzeń. Wśród pomp do paliwa znajduje się między innymi pompa ręczna na korbę, która jest kompatybilna z każdym oryginalnej modelem beczki z paliwem. Ten rodzaj pompy wyróżnia się uniwersalnością i dużą swobodą w dopasowaniu do własnych potrzeb, ponieważ wyposażona została w trzyczęściową rozkręcaną rurę ssącą, która pozwala na dostosowanie wysokości. Innym rodzajem pompki ręcznej jest pompka ręczna gruszka, która znajdzie swoje zastosowanie podczas wielu prac wykonywanych przy samochodzie. Dzięki użyciu rozwiązania w formie zaworka zwrotnego, całkowicie znika uciążliwy problem cofania się paliwa.

Oprócz pomp typu ręcznego, asortyment naszego sklepu posiada również bogatą ofertę sprzętu zasilanego za pomocą silnika. Zasilana silnikiem jest między innymi pompka do spuszczania paliwa, ropy lub oleju 12 V. Posiada ona wbudowany filtr umożliwiający bezproblemowe czyszczenie, a jej silnik chłodzony jest za pomocą przepompowywanej cieczy.

W pełni profesjonalnym sprzętem oferowanym przez nasz sklep jest pompa do paliwa MINI CPN DYSTRYBUTOR 2300W GEKO. Jest to przenośny zestaw dystrybucyjny, który z uwagi na swoje niewielkie rozmiary jest niezwykle poręczny, a mimo to posiada bogate wyposażenie. Niezawodne działanie pomp zapewniają z kolei odpowiednio dobrane akcesoria, takie jak zawory zwrotne, zapobiegające cofaniu się cieczy, pistolety CPN oraz filtry paliwa.

pixel