Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy naprawcze

( ilość produktów: 12 )

Wiele osób unika wykonywania samodzielnych napraw przy samochodzie. Uważa bowiem, że sobie nie poradzi z daną naprawą lub że wymaga ona wysoko wyspecjalizowanych narzędzi, których obsługa jest bardzo trudna. To błędne założenie, wiele napraw możemy wykonać samodzielnie - czy to w garażu, czy w czasie nieprzewidzianej usterki w trasie. Ewentualną przeszkodą może być nieznajomość rodzajów narzędzi, jakich można potrzebować do danej naprawy. Od tego właśnie są zestawy naprawcze.

Zestawy naprawcze to - jak sama nazwa wskazuje - zestawy narzędzi i materiałów, które pomogą nam w różnego rodzaju usterkach. To m.in. zestaw naprawczy do szybkiej naprawy koła, zestaw naprawczy do usuwania wgnieceń karoserii, zestaw naprawczy do regeneracji gwintów świec czy zestaw do naprawy - poszerzania błotników

Zestawy naprawcze warto wozić ze sobą w samochodzie, szczególnie ten, który będzie pomocny, gdy przebijemy oponę. Gwóźdź czy inny przedmiot wbity w oponę to coś, zdecydowanie niepożądanego. Gdy nie mamy koła dojazdowego, a na lawetę trzeba czekać długie godziny, zestaw naprawczy do szybkiej naprawy koła pomoże nam rozwiązać problem. Wystarczy kilka minut i będziemy mogli ruszyć w dalszą drogę. W zestawie znajdziemy m.in. specjalistyczny sznur do naprawy i klej.  Taki zestaw znajdzie także zastosowanie przy naprawianiu innych opon niż samochodowe, można nim uszczelnić opony rowerowe, opony do traktorka-kosiarki, a nawet do wózków dziecięcych.

Inny zestaw naprawczy - do  prostowania błotników i nadkoli - przyda się po stłuczce, gdy z usterką będziemy chcieli poradzić sobie sami. Zestaw posiada uniwersalne mocowanie, dzięki któremu dopasujemy go do kół różnej wielkości (na cztery lub pięć śrób), a i sam wysięgnik posiada regulację długości. Sposób działania urządzenia jest niezwykle prosty i intuicyjny, bez problemu poradzimy sobie z naprawą. 

Innym popularnym zestawem jest zestaw naprawczy do polerowania regeneracji lamp reflektorów samochodowych. Przywracanie przejrzystości osłonom reflektorów może kosztować spore pieniądze, kupno nowych reflektorów – jeszcze większe. Zestaw naprawczy pomoże nawet osobom, które nigdy wcześniej nie wykonywały takich czynności.

Oferta zestawów naprawczych jest naprawdę szeroka, warto wyposażyć się w taki komplet. Niezależnie od tego, czy wykonujesz zaawansowane naprawy, czy potrzebujesz zabezpieczenia w razie nieprzewidzianej sytuacji. Zestawy naprawcze sprawią, że będziesz choć trochę spokojniejszy, a awaria samochodu nie będzie końcem świata.

pixel