Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Rozpieraki

( ilość produktów: 3 )

Rozpierak jest narzędziem, za pomocą którego można zamontować lub podeprzeć różne elementy instalacji wewnątrz budynku. Dzięki solidnej konstrukcji, sprzęt ten okaże się niezawodny i zapewni bezpieczeństwo oraz komfort podczas wielu prac, takich jak wymiana futryn lub ich montowanie. Odpowiednie rozpieraki służą również do naprawiania okrągłego profilu rury lub do poszerzania jej średnicy w celu połączenia dwóch rur o tych samych średnicach. Jest to narzędzie bardzo przydatne w przydomowym warsztacie, a także w profesjonalnym miejscu pracy.

Rozpierak w zależności od przeznaczenia ma różną konstrukcję, jednak niezmienne pozostaje solidne wykonany z trwałych materiałów, by nie zużywał się i mógł długo służyć. Jest wiele rodzajów tego sprzętu, od solidnych pałek teleskopowych zdolnych podtrzymać sufit, by zapewnić nam bezpieczeństwo podczas wykonywania podparć elementów budowlanych, przez zestawy rozpieraków do montażu futryn pomagające samodzielnie wymienić ten element bez większych problemów, do rozpieraków do powiększania rur, które mogą się okazać niezbędne przy niektórych pracach. Poza tymi podstawowymi zastosowaniami, rozpieraki znajdą swoje miejsce jako udogodnienie przy wykonywaniu naprawdę wachlarza prac, dzięki czemu szybko można się przekonać o wartości tej inwestycji.

Można się również spotkać z rozpierakami hydraulicznymi przeznaczonymi do wymiany karoserii w samochodzie. Jest to narzędzie niezbędne w warsztacie samochodowym. W ofercie sklepu Tooles znajdują się także zestawy rozpieraków oferujące wiele wersji kluczowych elementów, pozwalając w ten sposób na wykorzystanie tego samego narzędzia, do napraw bądź montażu wielu różnych rzeczy o innych rozmiarach, przy pomocy raz zakupionego sprzętu, zamiast dokupowania nowych narzędzi, gdy konstrukcja, nad którą przeprowadzane są prace ma inne wymiary. Dzięki solidnej konstrukcji rozpierak, jeśli korzystamy z niego zgodnie z zaleceniami producenta, będzie w stanie służyć przez długie lata, przez cały czas oferując tę samą niezawodność co na początku, niezawodnie spełniając swoją rolę. Dzięki uniwersalności naszego sprzętu, będzie on w stanie zawsze dostosować się do oczekiwań i dzięki prostej obsłudze takie prace jak wymiana futryn czy powiększenie rur przy pomocy roztłaczaka, okażą się łatwą do wykonania samodzielnie pracą.

pixel