Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Zestaw kluczy, narzędzi

( ilość produktów: 173 )

Klucze i inne specjalistyczne narzędzia pracy są niezbędnym elementem wyposażenia zarówno w dużych, profesjonalnych zakładach produkcyjnych lub serwisach pojazdów, jak i w domowym warsztacie każdego majsterkowicza. Szeroki zakres ich zastosowania sprawia, że zwykle potrzebujemy całego zestawu kluczy, które dobieramy do konkretnych potrzeb. Warto zadbać o to, by klucze przechowywać w należytym porządku i zawsze wszystkie razem w jednym miejscu.

Zestawy kluczy i narzędzi dostępne w naszym sklepie charakteryzują się wysokim stopniem zróżnicowania ze względu na wielkość i przeznaczenie. Jeden zestaw pozwala wykonywać czynności serwisowe wymagające odkręcania oraz dokręcania śrub i nakrętek o różnych rozmiarach. Dzięki wykonaniu w nowoczesnej technologii i z wyjątkowo odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak hartowana stal chromowo-wanadowa, narzędzia są bardzo wytrzymałe i mogą być używane przez długi czas.

W naszym sklepie posiadamy zestawy kluczy nasadowych, oczkowych i rurowych, które spełnią oczekiwania każdego specjalisty i pozwolą nie martwić się o zgubienie narzędzi. Oferujemy wygodne, poręczne, a jednocześnie eleganckie walizki oraz skrzynki na narzędzia, dzięki którym zawsze będą się one znajdowały pod ręką i zajmowały mało miejsca w każdym warsztacie. Łączące estetyczny wygląd z funkcjonalnością walizki ułatwiają także transport całego zestawu kluczy niezbędnych w codziennej pracy. Wnętrza walizek są zaprojektowane w taki sposób, by z łatwością móc odłożyć klucz na właściwe miejsce.

W oferowanych przez nas zestawach znajduje się między innymi szeroki wybór końcówek wkrętakowych, klucze imbusowe czy wykonane ze stali S2 bity sześciokątne, płaskie, a także typu Torx. Klucze pozwalają na pracę w miejscach trudno dostępnych. Posiadamy także zestawy przeznaczone specjalnie dla profesjonalistów pracujących w warsztatach samochodowych oraz dla elektryków.

Zestaw kluczy oraz narzędzi ułatwi pracę każdej złotej rączce, zarówno podczas pracy zawodowej czy hobbistycznej, pozwalając jednocześnie zadbać o porządek w miejscu pracy. To rozwiązanie idealne dla wszystkich ceniących sobie profesjonalną jakość wykonania oraz najwyższy stopień funkcjonalności.

Zestawy kluczy i narzędzi oferujemy w wygodnej dla każdego klienta sprzedaży wysyłkowej z bardzo krótkim czasem realizacji każdego zamówienia oraz w atrakcyjnych, niskich cenach. W przypadku dostępności towaru w magazynie wysyłka następuje w ciągu jednego bądź dwóch dni. Bezpieczeństwo każdego zakupu zapewnia 24-miesięczna gwarancja, a także możliwość zwrotu nabytego produktu w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

pixel