Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Wędkarstwo

( ilość produktów: 17 )

Wbrew pozorom sprzęt wędkarski to nie tylko wędka i spławiki. W naszym sklepie mogą państwo znaleźć specjalistyczne akcesoria dla wędkarzy. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, dlatego z powodzeniem można je wykorzystać podczas profesjonalnego wędkowania. 

W ofercie sklepu dostępne są między innymi echosondy. Są to specjalne urządzenia, które pozwalają na pomiar poziomu cieczy. Cieszę one dużym zainteresowaniem wśród fanów wędkowania. Echosonda jest wyposażona w szereg specjalnych czujników, dzięki czemu z łatwością można zlokalizować, gdzie znajdują się różne podwodne stworzenia, a także pozwalają na sprawdzenie jakie jest ułożenie dna (doliny, góry). Warto zaznaczyć, że elektrosondy posiadają wodoszczelną obudowę i czytelne, kolorowe wyświetlacze. Urządzenia pozwalają także na odczytanie, jaka jest twardość wody, jej temperatura itd. 

W ofercie sklepu dostępne są także łódki zanętowe wędkarskie. Charakteryzują się one unikatowym designem i ciekawą konstrukcją kadłuba. Dzięki temu umożliwiają one pływanie przy naprawdę dużych i porywistych falach. Konstrukcja umożliwia utrzymanie dużej prędkości, a także stabilności. Łodzie posiadają mocne halogeny, dzięki czemu po zmroku staje się widoczna. Warto także zaznaczyć, że poszczególne modele posiadają specjalne listwy, sygnalizujące, że otwierają się komory lub, że poziom akumulatorów jest słaby. Łódź jest dobrze widoczna na naprawdę dużych odległościach. 

W naszej ofercie dostępne są ładowarki do łódek. Jest to bardzo potrzebny dodatek. Dzięki takim ładowarkom możliwe jest ładowanie akumulatora. Ponadto przydatny może się też okazać autopilot do łodzi. Jest on bardzo prosty w obsłudze i pasujący do praktycznie każdego modelu łodzi. Dzięki pilotowi wędkarz łatwiej może operować łodzią i sprawiać, że będzie ona idealnie płynęła nawet w przypadku dużych fal. Dzięki urządzeniu, w czasie łowienia można ustawić trzy markery, a także pozycję domową. Pływanie między ustalonymi markerami a brzegiem przebiega naprawdę niezwykle sprawnie. Urządzenie ma zasięg sięgający do około 300 metrów, jednak w niektórych przypadkach może się okazać większy. 

Sprzęty i akcesoria wędkarskie dostępne w sklepie są w pełni profesjonalne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Sprawdzą się one w każdych warunkach i poprawią ogólny komfort wędkowania. Warto już dzisiaj zapoznać się z ofertą i wybrać najlepsze i najbardziej przydatne produkty. 

pixel