Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Pokrowce, maty ochronne, poduszki

( ilość produktów: 10 )

Gdy samochód nie jest używany, a nie posiadamy garażu, w którym mógłby przeczekać niekorzystne warunki pogodowe lub naszą nieobecność, nieustannie działają na niego czynniki zewnętrzne. Powoduje to znacznie szybszą degradację lakieru i karoserii. Rozwiązaniem tego problemu są pokrowce na samochody. Pozwalają one chronić wrażliwe elementy pojazdu przez destruktywnym wpływem wszelkich czynników zewnętrznych. Dotyczy to zarówno opadów atmosferycznych, np. śniegu, a zwłaszcza gradu, ale też osadów drogowych - jak sypana zimą sól czy ptasie zanieczyszczenia. 

Pokrowce na siedzenia do samochodów są niezwykle przydatne w sytuacjach, gdy z jakichś względów musimy tymczasowo zdemontować siedzenie. Jest ono wtedy narażone na działanie czynników zewnętrznych. Pokrowiec na siedzenie eliminuje ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń, dzięki czemu doskonale nadaje się na przykład dla salonów detailingowych, które zajmują się czyszczeniem lub renowacją wnętrz samochodów. 

Długotrwała jazda autem wiąże się z przebywaniem w tej samej pozycji przez wiele godzin. W takiej perspektywie znaczenie mają nawet najdrobniejsze elementy zwiększające komfort. Poduszka na siedzenie pozwala nam nieco odciążyć partie ciała, które są najbardziej eksploatowane podczas siedzenia. Dzięki temu trwanie w tej samej pozycji przez długi czas nie jest dla nas aż tak uciążliwe. Poduszka do samochodu będzie szczególnie przydatnym rozwiązaniem dla zawodowych kierowców, którzy spędzają w trasie długie godziny. 

Innym interesującym elementem, zwiększającym nasz komfort podczas jazdy, są różnego rodzaju maty. Oferta naszego sklepu zawiera na przykład maty grzewcze, które pozwalają cieszyć się ciepłem podczas mroźnych okresów w roku. Maty magnetyczne z naszego asortymentu mają również działanie prozdrowotne. Zwiększają one również ogólny komfort podczas jazdy. 

Oferta naszego sklepu zawiera różnego rodzaju akcesoria samochodowe, które umożliwiają poprawienie komfortu użytkowania auta oraz jego ochronę, kiedy nie jest używane. Ogromne znaczenie dla nas ma komfort klienta, dlatego staramy się proponować wyłącznie jakościowe rozwiązania, pochodzące od sprawdzonych producentów. Mamy jednocześnie świadomość tego, że cena odgrywa istotną rolę. Przekrój naszej oferty zawiera więc produkty wpisujące się w różne przedziały budżetowe. 

pixel