Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Piaskowanie

( ilość produktów: 12 )

Oferujemy pistolety do piaskowania z wymiennymi dyszami oraz rękawice robocze chroniące dłonie podczas wykonywania prac. Nasza urządzenia są doceniane w renomowanych serwisach blacharsko-lakierniczych ze względu na trwałe surowce, z których wykonano mocny mechanizm do wytwarzania sprężonego powietrza.

Piaskowanie – pistolety do czyszczenia powierzchni materiałem ściernym

Stare powierzchnie wymagające zdarcia starej powłoki najszybciej i najskuteczniej czyści się metodą piaskowania, polegającą na wytworzeniu wysokiego ciśnienia powietrza i skierowaniu jego strumienia wraz z materiałem ściernym na zabrudzone powłoki. Za pomocą naszych urządzeń do piaskowania usuniesz rdzę, stare lakiery i inne zabrudzenia, a także ukształtujesz powierzchnię według potrzeb.

Piaskowanie – pistolety ze zbiornikami

W naszej ofercie znajdziesz pistolety do piaskowania zarówno z przeznaczeniem dla zakładów lakierniczo-blacharskich, jak i mniejsze urządzenia do piaskowania ze zbiornikiem o pojemności 1 litra do przydomowego warsztatu. Zaopatrując się w pistolet do piaskowania, nie zapomnij o odzieży ochronnej, a w tym mocnych rękawicach roboczych, które nie pozwolą na uszkodzenie skóry podczas wykonywanych prac z materiałem ściernym. Rękawice do piaskowania znajdziesz również w naszej ofercie.

pixel