Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria do cięcia blachy

( ilość produktów: 5 )

Nożyce elektryczne to elektronarzędzia szeroko wykorzystywane wszędzie tam, gdzie występuje konieczność obróbki metalowych materiałów. Ich atutem jest szybkość i wydajność pracyElektryczne nożyce do blachy, znane również jako nożyce skokowe, używane są w pracach budowlanych i wykończeniowych, znajdują zastosowanie w mechanice samochodowej czy spawalnictwie, a także w wielu innych branżachKluczowym komponentem w nożycach do cięcia blachy jest specjalna matryca wraz z ostrzem - mechanizm tnący ulega z czasem zużyciu, dlatego wymaga doraźnej i cyklicznej wymiany elementów. Profesjonalne zestawy naprawcze do nożyc elektrycznych, które oferujemy w sklepie Tooles, to recepta na długoletnią, efektywną eksploatację nożyc różnych producentów - m.in. nożyc elektrycznych MakitaRebir czy Eurotec. Zachęcamy do poznania naszego asortymentu, w którym zarówno każdy fachowiec, jak i hobbysta znajdą odpowiednie narzędzia. 

Nożyce skokowe służą do cięcia różnych rodzajów blachy - prostej, falistej czy trapezowej. Za efekty ich działania odpowiedzialne są specjalne, przestawiane matryce oraz noże nastawne. Oczywistym skutkiem eksploatacji nożyc elektrycznych jest stępianie się elementów tnących. W sklepie Tooles dysponujemy kompleksowymi zestawami części roboczych do nożyc skokowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, zapewniających uzyskiwanie pożądanych efektów cięcia przez długi czas. Posiadamy zestawy matryc 14/21/9 mm i stempli 58/5 mm, współpracujących z modelami nożyc elektrycznych wielu producentów. Chcąc znaleźć profesjonalny zestaw zamienników części roboczej do nożyc BassEurocraftEurotecLepseMakitaNibblerRebir czy innej marki, wystarczy bliżej przyjrzeć się propozycjom, jakie przygotowaliśmy w Tooles. 

W naszym sklepie z narzędziami i elektronarzędziami prezentujemy również kompletne zestawy naprawcze dla nożyc do blachy trapezowej, zawierające nie tylko nóż tnący oraz matrycę, ale również prowadnicę i komplet śrub montażowych. Oferowane w Tooles części do elektronarzędzi to łatwe w montażu akcesoria, zapewniające precyzyjną, wydajną i bezpieczną pracę z różnego rodzaju materiałami. 

Prześledzenie bogatego asortymentu sklepu Tooles to gwarancja znalezienia najwyższej klasy przyrządów, narzędzi i akcesoriów do obróbki różnego rodzaju materiałów. Można u nas znaleźć nie tylko matryce i noże do nożyc elektrycznych, ale również akcesoria spawalnicze, szlifierki i tarcze, frezarki i wiele innych artykułów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i czekamy na kontakt, by móc służyć pomocą przy szukaniu najlepszych rozwiązań. 

pixel