Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Młotki i kowadła

( ilość produktów: 14 )

Młotki i kowadła to narzędzia, które są niezbędne w każdym warsztacie. Narzędzia te są przydatne przy każdej pracy związanej z naprawą, czy też montażem. Zastosowanie młotków i kowadeł jest niezwykle szerokie. Warto wspomnieć tutaj na przykład o młotach kowalskich, które przydają się nie tylko do prac kowalskich, ale także budowlanych oraz ślusarskich, czyli prac nieco cięższych. Opisywane młoty posiadają specjalny hartowany obuch oraz trzonek z drewna. Dzięki swojej konstrukcji są one wyjątkowo łatwe w użyciu - posiadają również klin, który zabezpiecza trzonek osadzony w części młota zwanej obuchem. Dzięki temu stosowanie młotów jest bardzo proste.

Kowadło to sprzęt, który występuje w wielu modelach i jest bardzo pomocny na przykład przy profilowaniu blach. Jest to poręczne narzędzie, które jest niezbędne nie tylko w specjalistycznych serwisach, ale także w każdym garażu. Warto wiedzieć, że kowadło współpracuje z młotkiem w doskonały sposób, dlatego najlepiej jest zaopatrzyć się w oba te narzędzia. Można znaleźć młotki i kowadła o różnych kształtach, parametrach oraz wielkości. Narzędzia te mogą różnić się od siebie również materiałem, z którego zostały wykonane, dlatego też można z łatwością dostosować narzędzia odpowiednio do swoich potrzeb.

Młotki i kowadła to narzędzia, które są tworzone w oparciu o specjalistyczne, innowacyjne technologie, np. specjalny system niwelacji odrzutu powstającego wskutek uderzenia. Młotki oraz kowadła można stosować w połączeniu z dłutami, dlatego zapewniają dużą precyzję. Opisywane młotki można stosować również do pracy z małymi kołkami ze względu na dokładność, jaką młotki zapewniają. Co więcej, młotki pozwalają na pracę w miejscach trudno dostępnych. Narzędzia charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, co jest gwarancją dokładności oraz długiej żywotności. Młotki i kowadła proponowane w ofercie sklepu Tooles zapewniają solidność oraz łatwość wykonywanej pracy. Warto dodać, iż przy pomocy młotków oraz kowadeł można pracować na nieco napiętych elementach. 

pixel