Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Uchwyty spawalnicze

( ilość produktów: 5 )

Uchwyty spawalnicze to jedne z najważniejszych przyrządów wykorzystywanych podczas różnorakich prac spawalniczych - bez nich korzystanie ze spawarki, np. MIG/MAG, nie byłoby możliwe. Urządzenia te, składające się z wielu komponentów - m.in. dyszy gazowej i palnika, sprężyn czy przewodu spawalniczego powinny przede wszystkim umożliwiać precyzyjne działanie, przy równoczesnym komforcie użytkowania. Uchwyt spawalniczy musi także zapewniać bezpieczeństwo pracyW sklepie Tooles oferujemy najwyższej klasy uchwyty spawalnicze, przeznaczone zarówno do użytku zawodowego - np. w warsztatach samochodowych, zakładach ślusarskich czy kowalskich - jak i prywatnego.  Zachęcamy do przyjrzenia się asortymentowi artykułów spawalniczych, który przygotowaliśmy. 

Szeroki zakres prac, w których niezbędne staje się użycie spawarek, sprawia, że zarówno spawarki, jak i uchwyty spawalnicze, występują w różnych wariantach. W Tooles oferujemy m.in. funkcjonalne uchwyty spawalnicze do migomatu typu MB15Chłodzone gazem uchwyty spawalnicze tego rodzaju są powszechnie wykorzystywane przy lżejszych działaniach - np. podczas prac blacharskich. Uniwersalne uchwyty spawalnicze w standardzie Binzel z przewodem 3 m, jakie można u nas znaleźć, wyposażone są w eurozłącze, dzięki czemu współpracującą z wieloma typami migomatów. 

Tooles prezentujemy również poręczne i wytrzymałe uchwyty spawalnicze do urządzeń o większej mocyUchwyty spawalnicze MB25, przeznaczone do obciążalności prądowej 230A, znajdą zastosowanie m.in. podczas wykonywania różnego rodzaju lżejszych konstrukcji. Wybierając uchwyt spawalniczy MIG/MAG chłodzony gazem, należy zwrócić uwagę na specyfikację - np. średnicę drutu czy długość przewodu spawalniczego. W naszym sklepie oferujemy m.in. uchwyty spawalnicze ze złączem EURO, z przewodem długości 5 m. Urządzenia, jakie można u nas znaleźć, cechują się wysoką wydajnością, a dodatkową zaletą jest dwuletnia gwarancja, jakiej udzielamy względem oferowanych uchwytów do spawarek. 

Profesjonalne uchwyty do migomatów to nie jedyne narzędzia i akcesoria spawalnicze, jakimi dysponujemy w bogatym asortymencie sklepu Tooles. Dokładne przejrzenie oferty prezentowanej zarówno w tej, jak i w innych kategoriach, to gwarancja znalezienia wszystkich niezbędnych elementów osprzętu spawalniczego. Posiadamy zarówno uchwyty, jak i spawarki, zaciski i druty spawalnicze, akcesoria ochronne i wiele innych, potrzebnych przyrządów. Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami - chętnie doradzimy i pomożemy skompletować zamówienie. 

pixel