Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria samochodowe

( ilość produktów: 475 )

Akcesoria samochodowe to szeroki wybór narzędzi, gadżetów i innych przyrządów doskonale sprawdzających się w samochodzie podczas użytkowania, przy jego naprawie czy pielęgnacji. Podzielone na wiele różnorodnych kategorii pomogą szybko odnaleźć dokładnie to, czego szukasz. Odpowiednie wyposażenie pojazdu oraz garażu czy przydomowego warsztatu pozwoli samodzielnie uporać się z wieloma sytuacjami, usunąć usterkę czy podnieść komfort jazdy i podróżowania.

Choć nie każdy potrafi zlokalizować usterkę i naprawić samochód, podstawowe narzędzia do samochodu są niezbędne dla osób posiadających auta. Warto postawić na produkty dobrej jakości, dzięki czemu wystarczą na lata. Solidne skrzynki lub szafki narzędziowe, zestawy kluczy i śrubokrętów, a dla posiadających garaż - stół warsztatowy przydadzą się również przy innych okazjach. Wśród innych akcesoriów samochodowych możesz znaleźć także zestawy inspekcyjne lub lusterka diagnostyczne, leżanki warsztatowe na kółkach czy ergonomiczne stołki i krzesełka.

Wśród chętnie wybieranych akcesoriów, które niemal każdy kierowca powinien mieć pod ręką, są prostowniki, przewody do ładowania lub kable rozruchowe. Mogą okazać się przydatne zwłaszcza w okresie zimowym, gdy najczęściej ujawniają się problemy z akumulatorem. Do zapaliczki samochodowej można podłączyć jednak wiele innych przydatnych gadżetów, które znajdziesz w osobnej podkategorii. Jeżeli samochód staje się czasami Twoim drugim domem, dobrym rozwiązaniem jest również wyposażenie go w przetwornicę napięcia lub odpowiednie zasilacze.

Uzupełnieniem wyposażenia pozwalającego na korzystanie z pojazdu niemal jak z domu mogą być maty podgrzewające na siedzenia, a także czajniki samochodowe czy lodówki turystyczne. Wersje przystosowane do zasilania z samochodowej zapalniczki są kompaktowe i energooszczędne, pozwalają na przygotowanie ciepłego posiłku i przechowywanie w chłodzie pożywienia. Przy ich użytkowaniu przydatny może się okazać rozdzielacz do gniazdka samochodowego, a kiedy zrobi się chłodniej - samochodowa mini-farelka. Dobry odkurzacz samochodowy pomoże w niezbędnych porządkach.

Wśród gadżetów do samochodu warto pamiętać o podstawach takich jak lewarek lub podnośnik. W warunkach warsztatowych przydadzą się także kobyłki, podstawki. Pomogą w sytuacji, gdy konieczna będzie zmiana koła lub jego naprawa z użyciem zestawu naprawczego. Dopompowanie lub wyrównanie ciśnienia w oponach nie byłoby możliwe bez pompki albo kompresora, w miarę potrzeby uzupełnionych o ciśnieniomierz do kół. W sytuacjach awaryjnych niezastąpione mogą okazać się wyciągarki elektryczne lub ręczne, także dostępne w ofercie naszego sklepu.

Wsparcie bezpieczeństwa w trakcie użytkowania pojazdu jest również możliwe dzięki odpowiednim akcesoriom. Twój samochód możesz doposażyć w dodatkowe czujniki parkowaniaBlokada kierownicy to dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe. Zestaw do odpowietrzania hamulców pomoże w niezbędnej konserwacji układu. Zapas drobnych bezpieczników samochodowych powinien być niezbędnym elementem wyposażenia auta. Dedykowane blokady rozrządu to już narzędzia specjalistyczne, przydatne przy wymianie paska.

Z odpowiednimi akcesoriami do pojazdu możesz sprawić, że stanie się on nie tylko bezpieczniejszy i komfortowy, ale także bardziej estetyczny. Sprawdź funkcjonalne folie do przyciemniania szyb, by ułatwić podróżowanie przy ostrym słońcu swoim pasażerom. Wypróbuj także różnorodne pokrowce ochronne, aby zachować tapicerkę samochodu w pełnej czystości. Są one przeznaczone zarówno na siedzenia, jak i również do bagażnika czy dla zwierząt. Wśród pokrowców znajdziesz także osłony, plandeki na cały wóz oraz specjalne poduszki podnoszące komfort podróżowania.

pixel