Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Aerografy

( ilość produktów: 1 )

Aerografy to specjalne narzędzia do malowania. Ściślej mówiąc, to małe pistolety nakładające farbę za pomocą powietrza pod ciśnieniem. Potrzebują do tego specjalnej sprężarki lub kompresora. Aerografów często używają modelarze w swoich malutkich modelach z plastiku. Precyzja aerografów jest także niezastąpiona przy malowaniu małych modeli pojazdów czy samolotów. Innym zastosowaniem tych narzędzi jest używanie ich w pracach artystycznych. Nowocześni malarze potrafią namalować prawdziwe cuda, dbając o szczegóły w swoich obrazach na płótnie. Aerografy pozwalają im na nadanie niesamowitej ekspresji kolorów nakładanych jeden po drugim. Super precyzyjne kształty pozwalają cieszyć oko. Tworzenie grafik za pomocą natrysku z aerografów jest doskonałą metodą. Te kompozycje mają niezwykły charakter.

Aerografy są dla wszystkich. Gdy brak talentu, można zrobić specjalne szablony, według których będzie można nakładać farbę aerografem. Te małe pistolety natryskowe potrafią nakładać lakier w taki sposób, że powstają różne odcienie. To stwarza niesamowity efekt. Rozmyte brzegi w idealnym strumieniu farby tworzą przepiękne kompozycje. Można malować nimi wszelkie przedmioty. Często wykorzystywane są do ozdabiania kasków motocyklowych. W aerografach, żeby osiągać zaplanowane wzory, należy wymieniać końcówki o różnych właściwościach. Różnią się one kształtem lub wielkością otworu, przez który będzie lecieć farba z powietrzem.

W naszym sklepie można znaleźć różne rodzaje aerografów. Posiadamy aerografy z dwoma lub trzema wymiennymi dyszami w zestawie wraz z iglicami i łuskami. Ich szerokość strumienia wynosi od 0,2 mm do 0,5 mm. Charakteryzują się bardzo dużą precyzją w nanoszeniu farby. Poszczególne części naszych aerografów zbudowane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej i posiadają regulowany rzeczywisty natrysk. Oznacza to, że można zmieniać go do woli nawet podczas wykonywanej pracy. Aerografy dostępne w sklepie Tooles są ultralekkie, dzięki czemu ręka nie męczy się tak bardzo i malowanie sprawia przyjemność przez długi czas. Oferowane one są w zestawach z odpowiednimi kluczami i aplikatorami do farb oraz wężykami o różnych długościach. W naszym sklepie otrzymasz aerografy, które pomogą w każdej skomplikowanej pracy malarskiej. Są niezawodne i pozwolą cieszyć się kolejnymi malowanymi modelami czy obrazami.

pixel