Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Turystyka

( ilość produktów: 15 )

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów z kategorii turystyka i zaopatrz się w wygodne przenośne urządzenia do przygotowania posiłków w plenerze oraz niezbędne akcesoria do nich.

Turystyka – niezbędne akcesoria do zabrania w plener

Podczas planowanych wyjazdów na biwak oraz w inne miejsca, w których nie działa pełna infrastruktura, niezbędne jest zabranie ze sobą sprzętu, który ułatwi gotowanie. To sprawi, że wycieczka będzie dobrze zorganizowana. W naszej ofercie przenośnych kuchenek gazowych znajdziesz zajmujące mało miejsca urządzenia, dzięki którym nie będziesz musiał rezygnować z ciepłych posiłków nawet z dala od cywilizacji.

Turystyka – przenośne kuchenki gazowe na biwak

Planujesz dłuższy wypad nad jezioro, do lasu, w góry lub w inne dzikie miejsce i zastanawiasz się jak zorganizować kwestie ciepłych posiłków? Skorzystaj z naszych kompaktowych kuchenek gazowych, które dzięki swoim niewielkim gabarytom oraz ergonomicznym kształtom spakujesz w walizkę i weźmiesz ze sobą. Zaopatrz się w kartusze gazu i kwestia ciepłego jedzenia lub kubka kawy i herbaty z rana na łonie natury jest rozwiązana w najlepszy możliwy sposób – ekologicznie, sprawnie i łatwo, z zachowaniem pełnego komfortu dla użytkowników.

pixel