Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę zakupową

Do świec

( ilość produktów: 1 )

Świece zapłonowe to jedne z kluczowych elementów układu zapłonowego silnika. Wyładowanie elektryczne, powstające poprzez działanie elektrod świec w bezpośredni sposób skutkuje zapłonem mieszanki paliwowo-powietrznej. Świece zapłonowe pracują w ekstremalnych warunkach temperaturowych i ciśnieniowych, a problemy z uruchomieniem samochodu czy zwiększone spalanie mogą być skutkami ich uszkodzenia. Narzędziami niezbędnymi podczas dokonywania napraw świec i cyklicznej ich wymiany są m.in. profesjonalne klucze do świec. W sklepie z narzędziami i akcesoriami warsztatowymi Tooles przygotowaliśmy szereg wysokiej jakości artykułów, które pozwolą na wygodne i bezpieczne przeprowadzanie wymiany świec i naprawy usterek. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu. 

Świece ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom, np. nadtopieniu czy zerwaniu gwintu. Do określenia charakteru usterki często konieczne będzie wykręcenie świecy przy użyciu narzędzi zgodnych z jej specyfikacją, która jest zależna m.in. od marki samochodu. W sklepie Tooles oferujemy różnego rodzaju narzędzia pozwalające na przeprowadzenie napraw układu zapłonu, a wśród nich kompleksowe zestawy naprawcze do regeneracji gwintów świec. Wykonane z najwyższej jakości materiałów elementy, umieszczone w wygodnej walizce, pozwolą na komfortową i skuteczną naprawę uszkodzeń powstałych w gniazdach świec. W profesjonalnych kompletach naprawczych do gwintów świec M14-M16 można znaleźć m.in. gwintownik M16 i zestawy wkładek gwintowanych o różnych rozmiarach. Zachęcamy do przyjrzenia się specyfikacji artykułów dostępnych w Tooles. 

Wśród akcesoriów warsztatowych, jakie prezentujemy w kategorii klucze do świec, na uwagę zasługują również m.in. zestawy naprawcze do regeneracji gwintów świec 14 mm z kompletem tulejek. Oferujemy tulejki o różnych rozmiarach - m.in. tulejki do świec 3/8" i 7/16" - gwarantujące pewne osadzenie świecy w gnieździe, po wcześniejszym użyciu solidnego gwintownika hartowanego. Naprawa i wymiana świec zapłonowych wymaga użycia różnego rodzaju narzędzi - w sklepie Tooles oferujemy nie tylko klucze do świec zapłonowych o odpowiedniej długości i średnicy. Posiadamy klucze nasadowe i przegubowe, klucze dynamometryczne i wiele innych, niezbędnych akcesoriów. 

Chcąc znaleźć najwyższej klasy narzędzia i akcesoria warsztatowe, które doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w użytku hobbystycznym oraz sytuacjach awaryjnych, wystarczy dokładnie prześledzić asortyment sklepu Tooles. Zapraszamy również do kontaktu - z chęcią udzielimy profesjonalnych porad.  

pixel